4.8 (69 نظر)
٪95 پیشنهاد کاربران
2204 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر محسن رستگاری

مطب خیابان اردیبهشت
آدرس: شیراز - شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، نبش کوچه ۳، ساختمان پزشکی پردیس، طبقه سوم
اولین نوبت آزاد:چهارشنبه 24 مرداد | 17:00

آدرس مطب دکتر محسن رستگاری

مطب خیابان اردیبهشت
آدرس:
شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، نبش کوچه ۳، ساختمان پزشکی پردیس، طبقه سوم
تلفن:

بیمه‌های طرف قرارداد دکتر محسن رستگاری

بیمه خدمات درمانی سلامت
بیمه نیروهای مسلح
بیمه تامین اجتماعی
بیمه بانک سپه
بیمه تکمیلی جانبازان

نظرات درباره دکتر محسن رستگاری

4.8
از 69 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%95
پیشنهاد کاربران
علی اصغر(1403/03/29)
نوبت دهی مطب
(1403/03/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
سنگ کلیه دو سال قبل جراحی pcnl توسط جناب دکتر انجام دادم مجددا سنگ ۸م م دارم . دارو دادن تا مراجعه بعد و سی تی اسکن ، من این پزشک حاذق و سرشار از دانش را پیشنهاد میدم آرزوی سلامتی برای تمامی بیماران عزیز
عزت الله(1403/03/29)
نوبت دهی مطب
(1403/03/29)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه
خوب بود
علی اصغر(1403/03/22)
نوبت دهی مطب
(1403/03/22)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه : جراحی سنگ کلیه pcnl
علت مراجعه: مشاوره پزشکی
محمدعلی(1403/02/04)
نوبت دهی مطب
(1403/02/04)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
من بار اولم بود فعلا نظری ندارم
سعید(1403/01/30)
نوبت دهی مطب
(1403/01/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
عالی از همه نظر.تشخیص .........
نسرین(1403/01/28)
نوبت دهی مطب
(1403/01/28)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
با دقت و عالی

سوالات متداول راجع به دکتر محسن رستگاری

چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن رستگاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن رستگاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن رستگاری در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر محسن رستگاری چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن رستگاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رستگاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر محسن رستگاری کجا است؟
دکتر محسن رستگاری 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن رستگاری را ببینید.
آیا دکتر محسن رستگاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رستگاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر محسن رستگاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن رستگاری متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) و جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن رستگاری چه زمانی است؟
دکتر محسن رستگاری از روز چهارشنبه 24 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رستگاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن رستگاری چقدر است؟
تا کنون 69 نفر به دکتر محسن رستگاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن رستگاری 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر محسن رستگاریدکتر محسن رستگاری dr mohsen rastegari از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محسن رستگاری در شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، نبش کوچه ۳، ساختمان پزشکی پردیس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن رستگاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132358331 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن رستگاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن رستگاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن رستگاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن رستگاری متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن رستگاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.