%96
پیشنهاد(از 47 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی)
 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، نبش کوچه ۳، ساختمان پزشکی پردیس، طبقه سوم

تلفن:07132358331

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • بانک سپه
 • جانبازان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن رستگاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن رستگاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 47 کاربر)

%96
45 کاربر از 47 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  19 نفر
 • 45-90 دقیقه
  19 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عاطفه هستم دکتر بسیار انسان شریف و محبوب و تو کارشون فوق العاده عالی با وجدان و دلسوز هستند پدر و مادر چندین ساله تحت نظرشون هستن آرزو تندرستی و شادی از صمیم قلب برای خودشون و خانواده محترمشون دارم و همیشه میگم خوش بحال دخترشون همچین پدری دارن صمیمانه سپاسگزارم ازشون

خداداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

محمد علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

کارشون بسیار عالی و بسیار خوش اخلاق هستند

رحمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام دکتر بسیار با خلاق و انسان دوست با حوصله و دقت روند بیماری مراجع را دنبال می کنند کارشون و رفتار و اخلاقشون 2020

عباس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار عالی عمل PCNL انجام دادن خیلی خوب خوش برخورد

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محسن رستگاری
نوبت مطب خیابان اردیبهشت
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، نبش کوچه ۳، ساختمان پزشکی پردیس، طبقه سوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن رستگاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن رستگاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن رستگاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن رستگاری چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن رستگاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رستگاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن رستگاری کجا است؟
دکتر محسن رستگاری 1 مطب در مطب خیابان اردیبهشت دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محسن رستگاری را ببینید.
+
آیا دکتر محسن رستگاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رستگاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن رستگاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن رستگاری متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) و جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن رستگاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محسن رستگاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن رستگاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن رستگاری چقدر است؟
تا کنون 47 نفر به دکتر محسن رستگاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن رستگاری 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن رستگاریدکتر محسن رستگاری dr mohsen rastegari از دکترهای متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محسن رستگاری در شیراز، خیابان اردیبهشت، جنب بیمارستان شفا، نبش کوچه ۳، ساختمان پزشکی پردیس، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن رستگاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132358331 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن رستگاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن رستگاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن رستگاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن رستگاری متخصص جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی لاپاروسکوپی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اندویورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن رستگاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.