دکتر حسین قایمی

دکتر حسین قایمی

تخصص کودکان و نوزادان

تهران

کد نظام پزشکی

86197
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6

تلفن:02188658094

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین قایمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین قایمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

حلما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اطلاعات کامل از کودک و مادر صبر و حوصله در معاینه توضیحات کامل

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حسین قایمی
نوبت مطب ظفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6
اولین نوبت خالی: دوشنبه 22 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین قایمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین قایمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین قایمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین قایمی چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین قایمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین قایمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین قایمی کجا است؟
دکتر حسین قایمی 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین قایمی را ببینید.
+
آیا دکتر حسین قایمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین قایمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین قایمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین قایمی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین قایمی چه زمانی است؟
دکتر حسین قایمی از روز دوشنبه 22 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین قایمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین قایمی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر حسین قایمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین قایمی 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین قایمیدکتر حسین قایمی dr hosein ghaemi از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر حسین قایمی در تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین قایمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین قایمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین قایمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین قایمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین قایمی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین قایمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.