فرزانه انوشا ماسوله

فرزانه انوشا ماسوله

کارشناس تغذیه

تهران

کد نظام پزشکی

ت-۱۰۳۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران فرزانه انوشا ماسوله بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ظفر
فرزانه انوشا ماسوله
فرزانه انوشا ماسوله

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فرزانه انوشا ماسوله را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرزانه انوشا ماسوله نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فرزانه انوشا ماسوله در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فرزانه انوشا ماسوله چقدر است؟
هزینه ویزیت فرزانه انوشا ماسوله با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فرزانه انوشا ماسوله می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فرزانه انوشا ماسوله کجا است؟
دکتر فرزانه انوشا ماسوله 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فرزانه انوشا ماسوله، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فرزانه انوشا ماسوله امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرزانه انوشا ماسوله در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فرزانه انوشا ماسوله در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرزانه انوشا ماسوله متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فرزانه انوشا ماسوله چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فرزانه انوشا ماسوله تمام شده است. با مراجعه به پروفایل فرزانه انوشا ماسوله در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فرزانه انوشا ماسوله چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فرزانه انوشا ماسوله رای داده‌اند. میانگین امتیازی فرزانه انوشا ماسوله 0 از 5 است.

درباره فرزانه انوشا ماسولهفرزانه انوشا ماسوله farzaneh anosha masoleh از دکترهای متخصص تخصص تغذیه تهران هستند. مطب فرزانه انوشا ماسوله در تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فرزانه انوشا ماسوله می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09912360158 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فرزانه انوشا ماسوله و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فرزانه انوشا ماسوله هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فرزانه انوشا ماسوله فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فرزانه انوشا ماسوله تخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فرزانه انوشا ماسوله مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.