دکتر پیمان صدری

دکتر پیمان صدری

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

۱۲۱۵۷۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، روبروی بیمارستان ایران مهر، کوچه مرشدی، ساختمان پزشکان مهرآفرین، طبقه 2، واحد 5

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر پیمان صدری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شریعتی
دکتر پیمان صدری
دکتر پیمان صدری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمان صدری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمان صدری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمان صدری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمان صدری چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمان صدری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان صدری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمان صدری کجا است؟
دکتر پیمان صدری 1 مطب در مطب خیابان شریعتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پیمان صدری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پیمان صدری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان صدری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمان صدری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمان صدری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمان صدری چه زمانی است؟
دکتر پیمان صدری از روز یکشنبه 8 آبان بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمان صدری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمان صدری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر پیمان صدری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمان صدری 0 از 5 است.

درباره دکتر پیمان صدریدکتر پیمان صدری dr peymen sadri از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر پیمان صدری در تهران، خیابان شریعتی، دوراهی قلهک، روبروی بیمارستان ایران مهر، کوچه مرشدی، ساختمان پزشکان مهرآفرین، طبقه 2، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمان صدری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126420512 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمان صدری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمان صدری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمان صدری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمان صدری تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمان صدری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.