دکتر مهرداد آرمان پور

دکتر مهرداد آرمان پور

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

۲۲۳۰۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد آرمان پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ظفر
دکتر مهرداد آرمان پور
دکتر مهرداد آرمان پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد آرمان پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد آرمان پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد آرمان پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد آرمان پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد آرمان پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد آرمان پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد آرمان پور کجا است؟
دکتر مهرداد آرمان پور 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مهرداد آرمان پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد آرمان پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد آرمان پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد آرمان پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد آرمان پور متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد آرمان پور چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد آرمان پور تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد آرمان پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد آرمان پور چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهرداد آرمان پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد آرمان پور 0 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد آرمان پوردکتر مهرداد آرمان پور dr mehrdad arman pour از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر مهرداد آرمان پور در تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد آرمان پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد آرمان پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد آرمان پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد آرمان پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد آرمان پور تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد آرمان پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.