دکتر آرمان حراجی

دکتر آرمان حراجی

پزشک عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

38754

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6

تلفن:0218865809

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر آرمان حراجی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر آرمان حراجی
نوبت مطب ظفر
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر آرمان حراجی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آرمان حراجی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر آرمان حراجی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر آرمان حراجی چقدر است؟
هزینه ویزیت آرمان حراجی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمان حراجی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر آرمان حراجی کجا است؟
دکتر آرمان حراجی 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر آرمان حراجی را ببینید.
+
آیا دکتر آرمان حراجی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آرمان حراجی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر آرمان حراجی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آرمان حراجی متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر آرمان حراجی چه زمانی است؟
دکتر آرمان حراجی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر آرمان حراجی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر آرمان حراجی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر آرمان حراجی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر آرمان حراجی 0 از 5 است.

درباره دکتر آرمان حراجیدکتر آرمان حراجی dr arman haraji از دکترهای متخصص عمومی تهران هستند. مطب دکتر آرمان حراجی در تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر آرمان حراجی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 0218865809 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر آرمان حراجی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر آرمان حراجی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر آرمان حراجی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر آرمان حراجی متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر آرمان حراجی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.