دکتر اورانوس باشتی

دکتر اورانوس باشتی

تخصص ژنتیک پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

آ-۳۹۶۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ژنتیک پزشکی

اطلاعات تخصصی ژنتیک نسل سالم

آدرس:

شیراز، قصردشت، نزدیک تقاطع خیابان عفیف آباد، نبش کوچه ۵۳، ساختمان نوین، طبقه دوم، واحد ۲۰۳

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

تخصصی ژنتیک نسل سالم
ملاحظات

نوبت دهی ها در خصوص انجام آزمایش NIPT، pgd، تشخیص ژنتیکی انواع بیماری ها و مشاوره ژنتیک میباشد.


 

دکتر اورانوس باشتی
دکتر اورانوس باشتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اورانوس باشتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اورانوس باشتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اورانوس باشتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اورانوس باشتی چقدر است؟
هزینه ویزیت اورانوس باشتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اورانوس باشتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اورانوس باشتی کجا است؟
دکتر اورانوس باشتی 1 مطب در تخصصی ژنتیک نسل سالم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر اورانوس باشتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر اورانوس باشتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اورانوس باشتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اورانوس باشتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اورانوس باشتی متخصص ژنتیک پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اورانوس باشتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر اورانوس باشتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر اورانوس باشتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اورانوس باشتی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر اورانوس باشتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اورانوس باشتی 0 از 5 است.

درباره دکتر اورانوس باشتی

دکتر اورانوس باشتی dr oranos bashti از دکترهای متخصص تخصص ژنتیک پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر اورانوس باشتی در شیراز، قصردشت، نزدیک تقاطع خیابان عفیف آباد، نبش کوچه ۵۳، ساختمان نوین، طبقه دوم، واحد ۲۰۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اورانوس باشتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136294460 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اورانوس باشتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اورانوس باشتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اورانوس باشتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اورانوس باشتی تخصص ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ژنتیک پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اورانوس باشتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.