دکتر مرجان رشیدی

دکتر مرجان رشیدی

تخصص قلب و عروق

تهران

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی

کد نظام پزشکی

۱۴۶۹۷۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب ظفر

آدرس:

تهران، بین خیابان ولیعصر و جردن، خیابان دستگردی، پلاک 283، طبقه 6

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مرجان رشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب ظفر
دکتر مرجان رشیدی
دکتر مرجان رشیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مرجان رشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مرجان رشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مرجان رشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مرجان رشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت مرجان رشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان رشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مرجان رشیدی کجا است؟
دکتر مرجان رشیدی 1 مطب در مطب ظفر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مرجان رشیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مرجان رشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان رشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مرجان رشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مرجان رشیدی متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مرجان رشیدی چه زمانی است؟
دکتر مرجان رشیدی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مرجان رشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مرجان رشیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مرجان رشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مرجان رشیدی 0 از 5 است.

درباره دکتر مرجان رشیدیدکتر مرجان رشیدی dr marjan rashidi از دکترهای متخصص تخصص قلب و عروق تهران هستند. مطب دکتر مرجان رشیدی در تهران، بین خیابان ولیعصر و جردن، خیابان دستگردی، پلاک 283، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مرجان رشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مرجان رشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مرجان رشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مرجان رشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مرجان رشیدی تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مرجان رشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.