تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص قلب و عروق
  • فلوشیپ اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان کارگر شمالی

آدرس:

تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از مرکز قلب تهران، نبش خیابان دوم، پلاک 1839، طبقه 7، واحد 54

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حسین موسوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سید حسین موسوی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان کارگر شمالی
تهران - تهران، خیابان کارگر شمالی، بالاتر از مرکز قلب تهران، نبش خیابان دوم، پلاک 1839، طبقه 7، واحد 54


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حسین موسوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حسین موسوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین موسوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حسین موسوی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حسین موسوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین موسوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حسین موسوی کجا است؟
دکتر سید حسین موسوی 1 مطب در مطب خیابان کارگر شمالی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سید حسین موسوی را ببینید.
+
آیا دکتر سید حسین موسوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین موسوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حسین موسوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حسین موسوی متخصص قلب و عروق و اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حسین موسوی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سید حسین موسوی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حسین موسوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حسین موسوی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سید حسین موسوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حسین موسوی 0 از 5 است.
درباره دکتر سید حسین موسوی


دکتر سید حسین موسوی dr seyed hosein mosavi از دکترهای متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) تهران هستند. مطب دکتر سید حسین موسوی در تهران، خیابان دستگردی، بین ولیعصر و جردن، پلاک 238، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حسین موسوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188658094 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حسین موسوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حسین موسوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حسین موسوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حسین موسوی متخصص اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اقدامات مداخله ای قلب و عروق بزرگسالان (اینترونشنال کاردیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حسین موسوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.