دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر معصومه طالبی نسابی

دکتر معصومه طالبی نسابی

تخصص کودکان و نوزادان

ساری

کد نظام پزشکی

105218
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

دارای محیطی جذاب و شاد برای کودکان

انجام تست زردی بدون خونگیری

انجام کلیه خدمات تخصصی برای نوزادان و کودکان پذیرش از بدو تولد الی 15 سالگی 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، نبش فرهنگ، ۴۰، مجتمع سیمرغ، واحد ۱۰۱

تلفن:01133314322

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک مرکزی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر معصومه طالبی نسابی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر معصومه طالبی نسابی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نورا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

به نظرم در شهر ساری بی نظیرن خیلی باحوصله معاینه میکنن و فضای داخل مطبشون هم خیلی جذاب و کودک پسند هستش

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر معصومه طالبی نسابی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فرهنگ
ساری - ساری، خیابان فرهنگ، نبش فرهنگ، ۴۰، مجتمع سیمرغ، واحد ۱۰۱


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر معصومه طالبی نسابی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر معصومه طالبی نسابی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر معصومه طالبی نسابی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر معصومه طالبی نسابی چقدر است؟
هزینه ویزیت معصومه طالبی نسابی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه طالبی نسابی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر معصومه طالبی نسابی کجا است؟
دکتر معصومه طالبی نسابی 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر معصومه طالبی نسابی را ببینید.
+
آیا دکتر معصومه طالبی نسابی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه طالبی نسابی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر معصومه طالبی نسابی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر معصومه طالبی نسابی متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر معصومه طالبی نسابی چه زمانی است؟
دکتر معصومه طالبی نسابی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر معصومه طالبی نسابی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر معصومه طالبی نسابی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر معصومه طالبی نسابی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر معصومه طالبی نسابی 5 از 5 است.
درباره دکتر معصومه طالبی نسابی


دکتر معصومه طالبی نسابی dr masome talebi nesami از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان ساری هستند. مطب دکتر معصومه طالبی نسابی در ساری، خیابان فرهنگ، نبش فرهنگ، ۴۰، مجتمع سیمرغ، واحد ۱۰۱ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر معصومه طالبی نسابی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133314322 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر معصومه طالبی نسابی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر معصومه طالبی نسابی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر معصومه طالبی نسابی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر معصومه طالبی نسابی متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر معصومه طالبی نسابی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.