%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۵۹۶۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات

اطلاعات مطب بلوار طالقانی

آدرس:

یزد، بلوار طالقانی، روبه روی بیمه مرکزی ایران

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • بانک صادرات
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید محمدحسین جمال الدینی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار طالقانی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر سید محمدحسین جمال الدینی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۰۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر سید محمدحسین جمال الدینی
دکتر سید محمدحسین جمال الدینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدحسین جمال الدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدحسین جمال الدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدحسین جمال الدینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدحسین جمال الدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدحسین جمال الدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین جمال الدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدحسین جمال الدینی کجا است؟
دکتر سید محمدحسین جمال الدینی 1 مطب در مطب بلوار طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمدحسین جمال الدینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدحسین جمال الدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین جمال الدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدحسین جمال الدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدحسین جمال الدینی متخصص ارتوپدی و جراحی دیسک و ستون فقرات هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدحسین جمال الدینی چه زمانی است؟
دکتر سید محمدحسین جمال الدینی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدحسین جمال الدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدحسین جمال الدینی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سید محمدحسین جمال الدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدحسین جمال الدینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدحسین جمال الدینی

دکتر سید محمدحسین جمال الدینی dr seyed mohammad hosein jamalaldini از دکترهای متخصص تخصص ارتوپدی یزد هستند. مطب دکتر سید محمدحسین جمال الدینی در یزد، بلوار طالقانی، روبه روی بیمه مرکزی ایران واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدحسین جمال الدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09131535501 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدحسین جمال الدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدحسین جمال الدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدحسین جمال الدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدحسین جمال الدینی تخصص ارتوپدی ، فلوشیپ جراحی دیسک و ستون فقرات نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدحسین جمال الدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.