%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۶۵۵۴۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان
 • فوق تخصص طب نوزادی

اطلاعات مطب پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، جنب پرستار، داروخانه دکتر صارمی، پلاک 241، طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • بانک صادرات

اطلاعات مطب پیروزی

آدرس:

تهران، خیابان پیروزی، جنب پرستار، داروخانه دکتر صارمی، پلاک 241، طبقه 1

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید محسن بهاءالدینی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید محسن بهاءالدینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب پیروزی
ملاحظات

بیماران گرامی ساعت انتظار در مطب حدودا 2 ساعت می باشد .

مطب پیروزی
دکتر سید محسن بهاءالدینی
دکتر سید محسن بهاءالدینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محسن بهاءالدینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محسن بهاءالدینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محسن بهاءالدینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محسن بهاءالدینی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محسن بهاءالدینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن بهاءالدینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی کجا است؟
دکتر سید محسن بهاءالدینی 2 مطب در مطب پیروزی و مطب پیروزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محسن بهاءالدینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن بهاءالدینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محسن بهاءالدینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محسن بهاءالدینی متخصص کودکان و نوزادان و طب نوزادی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محسن بهاءالدینی چه زمانی است؟
دکتر سید محسن بهاءالدینی از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محسن بهاءالدینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محسن بهاءالدینی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر سید محسن بهاءالدینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محسن بهاءالدینی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محسن بهاءالدینیدکتر سید محسن بهاءالدینی dr seyed mohsen bahaedini از دکترهای متخصص تخصص کودکان و نوزادان تهران هستند. مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی در تهران، خیابان پیروزی، جنب پرستار، داروخانه دکتر صارمی، پلاک 241، طبقه 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محسن بهاءالدینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177462113 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محسن بهاءالدینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محسن بهاءالدینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محسن بهاءالدینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محسن بهاءالدینی تخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محسن بهاءالدینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.