دکتر علی قویدل سردصحرا

دکتر علی قویدل سردصحرا

تخصص داخلی

تبریز
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۳۱۰۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب هفده شهریور جدید

آدرس:

تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، تقاطع طالقانی، روبه روی آموزش و پرورش ناحیه ۲، ساختمان رشد، طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علی قویدل سردصحرا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علی قویدل سردصحرا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱ کاربر)

%۱۰۰
۱ کاربر از ۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب هفده شهریور جدید
دکتر علی قویدل سردصحرا
دکتر علی قویدل سردصحرا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علی قویدل سردصحرا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علی قویدل سردصحرا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علی قویدل سردصحرا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علی قویدل سردصحرا چقدر است؟
هزینه ویزیت علی قویدل سردصحرا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قویدل سردصحرا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علی قویدل سردصحرا کجا است؟
دکتر علی قویدل سردصحرا 1 مطب در مطب هفده شهریور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر علی قویدل سردصحرا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر علی قویدل سردصحرا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علی قویدل سردصحرا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علی قویدل سردصحرا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علی قویدل سردصحرا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علی قویدل سردصحرا چه زمانی است؟
دکتر علی قویدل سردصحرا از روز سه شنبه 12 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علی قویدل سردصحرا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علی قویدل سردصحرا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر علی قویدل سردصحرا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علی قویدل سردصحرا 5 از 5 است.

درباره دکتر علی قویدل سردصحرادکتر علی قویدل سردصحرا dr ali ghavidel sard sahra از دکترهای متخصص تخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر علی قویدل سردصحرا در تبریز، خیابان هفده شهریور جدید، تقاطع طالقانی، روبه روی آموزش و پرورش ناحیه ۲، ساختمان رشد، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علی قویدل سردصحرا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135531847 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علی قویدل سردصحرا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علی قویدل سردصحرا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علی قویدل سردصحرا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علی قویدل سردصحرا تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علی قویدل سردصحرا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.