دکتر حامد رضا گودرزی

دکتر حامد رضا گودرزی

تخصص ژنتیک پزشکی

شیراز

کد نظام پزشکی

103322
%100
پیشنهاد(از 11 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ژنتیک پزشکی

اطلاعات مطب دکتر حامد رضا گودرزی

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو، ساختمان ارم، ورودی دوم، طبقه دوم

تلفن:07132298382

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حامد رضا گودرزی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حامد رضا گودرزی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 11 کاربر)

%100
11 کاربر از 11 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

وحیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

رحمان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار عالی وخوش برخورد قاطع و مصمم کاربلد باسواد و حرفه ای.

ملیحه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مودب و باحوصله

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار حرفه ای و کار بلد

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خوبی بودند و راضی بودم.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر حامد رضا گودرزی
نوبت مطب دکتر حامد رضا گودرزی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، میدان دانشجو، ساختمان ارم، ورودی دوم، طبقه دوم
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 11:30
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو55,000 تومان

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حامد رضا گودرزی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حامد رضا گودرزی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حامد رضا گودرزی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حامد رضا گودرزی چقدر است؟
هزینه ویزیت حامد رضا گودرزی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد رضا گودرزی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حامد رضا گودرزی کجا است؟
دکتر حامد رضا گودرزی 1 مطب در مطب دکتر حامد رضا گودرزی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حامد رضا گودرزی را ببینید.
+
آیا دکتر حامد رضا گودرزی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حامد رضا گودرزی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حامد رضا گودرزی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حامد رضا گودرزی متخصص ژنتیک پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حامد رضا گودرزی چه زمانی است؟
دکتر حامد رضا گودرزی از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حامد رضا گودرزی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حامد رضا گودرزی چقدر است؟
تا کنون 11 نفر به دکتر حامد رضا گودرزی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حامد رضا گودرزی 5 از 5 است.

درباره دکتر حامد رضا گودرزیدکتر حامد رضا گودرزی dr haamedreza goodarzi از دکترهای متخصص ژنتیک پزشکی شیراز هستند. مطب دکتر حامد رضا گودرزی در شیراز، میدان دانشجو، ساختمان ارم، ورودی دوم، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حامد رضا گودرزی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132298382 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حامد رضا گودرزی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حامد رضا گودرزی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حامد رضا گودرزی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حامد رضا گودرزی متخصص ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ژنتیک پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حامد رضا گودرزی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.