%96
پیشنهاد(از 50 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی
 • فلوشیپ جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری)

اطلاعات بیمارستان نیمه شعبان

آدرس:

کرمان، خیابان 22 بهمن، بیمارستان نیمه شعبان

تلفن:03433321988

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر افشین ضیایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر افشین ضیایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 50 کاربر)

%96
48 کاربر از 50 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  19 نفر
 • 15-45 دقیقه
  16 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  9 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی بودند . هم برخورد و هم تشخیص

فرهاد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

فوق العاده پزشک حاذق و توانا و دانا و خوش برخورد و مهربانی هستند..بسیار ازشون سپاسگزارم..با معرفی دکتر از کرمان به شیراز رفتیم.در کرمان دکتر به دختر ۱۲ ساله ما گفتن بخاطر درد مچ دستش آمپول در دستش بزنه و گچ بگیره و تا پنج سال هر سه ماه یکبار باید بره و آمپول در دستش بزنه.ولی جناب دکتر ضیایی فرمودن اصلا نیاز به آمپول و گچ گرفتن نیست و کاملا صحیح فرمودن.چون چند دکتر در تهران هم همین نظر جناب دکتر ضیایی رو داشتن با دیدن عکس دست..ممنونم از جناب دکتر ضیایی.خداوند بهتون عزت و سلامتی و خیر و برکت فراوان عطا نماید..حق نگهدارتون

رضوان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار باحوصله و صبور.تشخیص عالی.من درد ارنج داشتم.خیلی خوب توضیح دادن .واقعا با تجربه و متشخص.الان در مرحله ازمایش و ام ار ای هستم واسه عمل پیش خودشون.واقعا شخصیت قابل اطمینانی دارند.ممنونم

سیدعبدالسلام
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر ضیایی بسیار حاذق و با اخلاق بسیار نیکو و پسندیده می باشندو با صبر و حوصله زیاد معاینات را انجام می دهند و از همه مهمتر بیماری را بطور کامل برای بیمار تشریح می کنند که این امر کمک می کند تا بیمار با شناخت از بیماری خود بهتر بتواند در آینده از خودش مراقبت بیشتری بعمل آورد

مهدی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تجربه بالا و برخورد خوب وعالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر افشین ضیاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر افشین ضیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر افشین ضیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر افشین ضیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر افشین ضیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت افشین ضیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین ضیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر افشین ضیایی کجا است؟
دکتر افشین ضیایی 1 مطب در بیمارستان نیمه شعبان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر افشین ضیایی را ببینید.
+
آیا دکتر افشین ضیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر افشین ضیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر افشین ضیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر افشین ضیایی متخصص ارتوپدی و جراحی دست و اعصاب محیطی (میکروسرجری) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر افشین ضیایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر افشین ضیایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر افشین ضیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر افشین ضیایی چقدر است؟
تا کنون 50 نفر به دکتر افشین ضیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر افشین ضیایی 5 از 5 است.

درباره دکتر افشین ضیاییدکتر افشین ضیایی dr afshin ziyaei از دکترهای متخصص ارتوپدی کرمان هستند. مطب دکتر افشین ضیایی در کرمان، خیابان 22 بهمن، بیمارستان نیمه شعبان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر افشین ضیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03433321988 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر افشین ضیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر افشین ضیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر افشین ضیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر افشین ضیایی متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر افشین ضیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.