دکتر شهلا توانا

دکتر شهلا توانا

پزشک دندانپزشک

شیراز
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌ی پزشک

ایمپلنت-زیبایی و سفید کردن دندانها-جراحی دندان عقل-عصب کشی-دندان مصنوعی-کراون و بریج

کد نظام پزشکی

23695

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر شهلا توانا

آدرس:

شیراز خیابان ملاصدرا کوچه 3 ساختمان پزشکان نوین فارس طبقه دوم

تلفن:07132319635

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهلا توانا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا توانا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر شهلا توانا
دکتر شهلا توانا
دکتر شهلا توانا

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا توانا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا توانا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا توانا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا توانا چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا توانا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا توانا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا توانا کجا است؟
دکترشهلا توانا مطب دکتر شهلا توانا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهلا توانا، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا توانا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا توانا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا توانا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا توانا متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا توانا چه زمانی است؟
دکتر شهلا توانا از روز یکشنبه 6 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا توانا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا توانا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر شهلا توانا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا توانا 5 از 5 است.

درباره دکتر شهلا توانادکترشهلا توانا dr shahla tavana از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر شهلا توانا در شیراز خیابان ملاصدرا کوچه 3 ساختمان پزشکان نوین فارس طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا توانا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319635 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا توانا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا توانا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا توانا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا توانا متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا توانا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.