دکتر نظام هادی برحق طلب

دکتر نظام هادی برحق طلب

تخصص کودکان و نوزادان

شیراز

کد نظام پزشکی

36203
%100
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب چهارراه گمرک

آدرس:

شیراز، خیابان انقلاب، چهار راه گمرک، مجتمع نادر،طبقه سوم، واحد 303

تلفن:07132322489

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نظام هادی برحق طلب را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نظام هادی برحق طلب بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%100
12 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر

نظرات

مجتبی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب و شسته رفته همه مسایل و احتمالات رو بیان میکنن صحبت شما رو خوب گوش میدن و خوب پاسخ میدن و کلا برخوردشون خوب هست.

زیبا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

اخلاق خوب و تجربه بسیار بالا

حمیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر بسیار با حوصله و با شخصیت و همینطور تشخیص خیلی عالی

قاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر باتجربه عالی و باحوصله ومهربان ودلسوز

پروین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

ایشون پزشکی هستن که وقت برای بیمار میگذارند وواقعا توضیحات کاملی درمورد بیماری به بیمار میدن وباحوصله وخوش برخورد هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نظام هادی برحق طلبسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نظام هادی برحق طلب را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نظام هادی برحق طلب نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نظام هادی برحق طلب در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نظام هادی برحق طلب چقدر است؟
هزینه ویزیت نظام هادی برحق طلب با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نظام هادی برحق طلب می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نظام هادی برحق طلب کجا است؟
دکتر نظام هادی برحق طلب 1 مطب در مطب چهارراه گمرک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نظام هادی برحق طلب را ببینید.
+
آیا دکتر نظام هادی برحق طلب امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نظام هادی برحق طلب در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نظام هادی برحق طلب در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نظام هادی برحق طلب متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نظام هادی برحق طلب چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نظام هادی برحق طلب تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نظام هادی برحق طلب در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نظام هادی برحق طلب چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر نظام هادی برحق طلب رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نظام هادی برحق طلب 5 از 5 است.

درباره دکتر نظام هادی برحق طلبدکتر نظام هادی برحق طلب dr nezam hadi barhagh talab از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان شیراز هستند. مطب دکتر نظام هادی برحق طلب در شیراز، خیابان انقلاب، چهار راه گمرک، مجتمع نادر،طبقه سوم، واحد 303 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نظام هادی برحق طلب می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132322489 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نظام هادی برحق طلب و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نظام هادی برحق طلب هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نظام هادی برحق طلب فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نظام هادی برحق طلب متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نظام هادی برحق طلب مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.