دکتر علیرضا رضایی

دکتر علیرضا رضایی

تخصص جراحی عمومی

فلوشیپ جراحی سرطان

شیراز

کد نظام پزشکی

90736
%99
پیشنهاد(از 66 کاربر)

درباره‌پزشک

 جراحی سرطان پستان، جراحی ترمیمی سرطان پستان (انکوپلاستی)، جراحی تیرویید و گردن، جراحی بدخیمی های بافت نرم و پوست، لاپاراسکوپی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فلوشیپ جراحی سرطان

اطلاعات مطب دکتر علیرضا رضایی

آدرس:

شیراز، بلوار زند، خیابان معدل غربی، حد فاصل باغشاه و ملاصدرا، جنب داروخانه دکتر اعتمادی، مجتمع پزشکی راز

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 66 کاربر)

%99
65 کاربر از 66 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  4 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  27 نفر

نظرات

مینو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

پزشک بسیار با حوصله و در عمل و درمان با دقت هستند.

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار خوب و خوش اخلاق ،خوش برخورد ،پنجه طلا من خیلی دوستشون دارم تنها دکتری که با دیدنش استرس نمیگیرم

سامان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با تجربه با کمالتی هستن صبور با حوصله به حرف بیمار با دقت گوش میدهند منشی های با ادب مهربونی و با اخلاقی دارن.

عزیزه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار خوش اخلاق و باتجربه و فوق العاده مهربان و دلسوز

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر بسیار مهربان وخوش اخلاق و تجربه عالی.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا رضاییسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا رضایی کجا است؟
دکتر علیرضا رضایی 1 مطب در مطب دکتر علیرضا رضایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا رضایی متخصص جراحی عمومی و جراحی سرطان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا رضایی چه زمانی است؟
دکتر علیرضا رضایی از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا رضایی چقدر است؟
تا کنون 66 نفر به دکتر علیرضا رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا رضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا رضاییدکتر علیرضا رضایی dr alireza rezaei از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر علیرضا رضایی در شیراز، بلوار زند، خیابان معدل غربی، حد فاصل باغشاه و ملاصدرا، جنب داروخانه دکتر اعتمادی، مجتمع پزشکی راز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132369416,09178701875 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا رضایی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.