دکتر لادن آریانپور

دکتر لادن آریانپور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

شیراز

کد نظام پزشکی

90643
%84
پیشنهاد(از 12 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر لادن آریانپور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لادن آریانپور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 12 کاربر)

%84
10 کاربر از 12 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خانم دکتر واقعا خوش اخلاق و خوش برخورد بودن و ماهر در کارشون پزشک بسیار عالی هستن

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار راضی بودم از ایشون و برخوردشون

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری عالی، علم بالا،. و با حوصله و مهربون

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش اخلاق و خوب بودن و با دقت تمام کارشون رو انجام دادن

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

معطلی طولانی در مطب به دلیل صحبت پزشک با فرد غیر بیمار .مدت ویزیت بسیار کوتاه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لادن آریانپورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لادن آریانپور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لادن آریانپور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لادن آریانپور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لادن آریانپور چقدر است؟
هزینه ویزیت لادن آریانپور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لادن آریانپور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لادن آریانپور کجا است؟
دکتر لادن آریانپور 1 مطب در مطب دکتر لادن آریانپور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لادن آریانپور را ببینید.
+
آیا دکتر لادن آریانپور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لادن آریانپور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لادن آریانپور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لادن آریانپور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لادن آریانپور چه زمانی است؟
دکتر لادن آریانپور از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لادن آریانپور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لادن آریانپور چقدر است؟
تا کنون 12 نفر به دکتر لادن آریانپور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لادن آریانپور 5 از 5 است.

درباره دکتر لادن آریانپوردکتر لادن آریانپور dr ladan ariyanpor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر لادن آریانپور در شیراز خیابان ملاصدرا کوچه 4 ساختمان پزشکان دیبا طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لادن آریانپور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136472684 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لادن آریانپور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لادن آریانپور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لادن آریانپور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لادن آریانپور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لادن آریانپور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.