دکتر فریده خرمی

دکتر فریده خرمی

فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

فلوشیپ لاپاروسکوپی وهیستروسکوپی
شیراز
%80
پیشنهاد(از 25 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی جراحی زنان و زایمان و نازایی، فلوشیپ لاپاروسکوپی و هیستروسکوپی

 مراقبت بارداری و زایمان، بیماریهای زنان، جراحی های بسته یا لاپاروسکوپی رحم، نخمدان، فیبروم رحمی، انواع کیستهای تخمدان، اندومتریوزیس وجراحی هیستروسکوپی 

در مطب سونوگرافی و معاینه، نمونه برداری سرپایی رحم و پاپ اسمیرو انجام می شود.

همکاری با بیمارستان دنا و بیمارستان مادر و کودک، بیمارستان پارس.

آدرس اینستاگرام: faridekhorrami  

کد نظام پزشکی

90119

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • فلوشیپ جراحی لاپاراسکوپی
 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت غربی

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، حدفاصل خیابان فلسطین و هفت تیر، ساختمان سینا، طبقه اول، واحد 4

تلفن:07132358707

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فریده خرمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فریده خرمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%80
20 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  6 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان اردیبهشت غربی
دکتر فریده خرمی
دکتر فریده خرمی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فریده خرمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فریده خرمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فریده خرمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فریده خرمی چقدر است؟
هزینه ویزیت فریده خرمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده خرمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فریده خرمی کجا است؟
دکترفریده خرمی مطب خیابان اردیبهشت غربی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فریده خرمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فریده خرمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فریده خرمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فریده خرمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فریده خرمی متخصص جراحی لاپاراسکوپی و زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فریده خرمی چه زمانی است؟
دکتر فریده خرمی از روز چهارشنبه 16 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فریده خرمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فریده خرمی چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر فریده خرمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فریده خرمی 4 از 5 است.

درباره دکتر فریده خرمیدکترفریده خرمی dr farideh khorrami از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر فریده خرمی در شیراز، خیابان اردیبهشت غربی، حدفاصل خیابان فلسطین و هفت تیر، ساختمان سینا، طبقه اول، واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فریده خرمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132358707 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فریده خرمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فریده خرمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فریده خرمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فریده خرمی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فریده خرمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.