درباره‌ی پزشک

درمان افسردگی و اضطراب ، وسواس ، سردرد و دردهای عصبی ، اختلال جنسی، اختلال رفتاری کودکان ، اعتیاد، تحریک الکتریکی مغز، اختلال یادگیری، تمرکز و بیش فعالی

کد نظام پزشکی

104132

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر شهلا بحرینی

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس طبقه سوم

بیمه های طرف قرارداد

  • نیروهای مسلح

افتخارات

رتبه اول ازمون ارتقا روانپزشکی شیراز .رتبه اول پره بورد کشوری سال92

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهلا بحرینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر شهلا بحرینی
ملاحظات

مراجعین عزیز این ساعت که شما دریافت میکنید ساعت حضور شمادر مطب است.

ویزیت شما با تاخیر میباشد لطفا صبور باشید

دکتر شهلا بحرینی
دکتر شهلا بحرینی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهلا بحرینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهلا بحرینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهلا بحرینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهلا بحرینی چقدر است؟
هزینه ویزیت شهلا بحرینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا بحرینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهلا بحرینی کجا است؟
دکترشهلا بحرینی مطب دکتر شهلا بحرینی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهلا بحرینی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهلا بحرینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا بحرینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهلا بحرینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهلا بحرینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهلا بحرینی چه زمانی است؟
دکتر شهلا بحرینی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهلا بحرینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهلا بحرینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر شهلا بحرینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهلا بحرینی 0 از 5 است.

درباره دکتر شهلا بحرینیدکترشهلا بحرینی dr shahla bahreyni از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بوشهر هستند. مطب دکتر شهلا بحرینی در بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهلا بحرینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733548094,09335181099 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهلا بحرینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهلا بحرینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهلا بحرینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهلا بحرینی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهلا بحرینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.