دکتر محمد ضیایی

دکتر محمد ضیایی

تخصص جراحی عمومی

شیراز

کد نظام پزشکی

100310
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

درباره‌پزشک

جراحی عمومی، جراحی گوارش، تیرویید، بیماریهای سینه و جراحی های زیبایی

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز

آدرس:

شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز

اطلاعات مطب میدان دانشجو

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو، ساختمان ارم 2، طبقه ۳، طبقه فوقانی داروخانه امین علی

تلفن:07132272722

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد ضیایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد ضیایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پویا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

تجربه خود واقعیشون رو به من اتتقال دادن

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

من برداشت خال داشتم ، برخورد دکتر بسیار عالی هست و تشخیص بسیار خوبی داشتن . ازشون ممنونم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد ضیایی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد ضیایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد ضیایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد ضیایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد ضیایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد ضیایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ضیایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد ضیایی کجا است؟
دکتر محمد ضیایی 2 مطب در درمانگاه تخصصی و فوق تخصصی رسول اعظم (ص) شیراز و مطب میدان دانشجو دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد ضیایی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد ضیایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ضیایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد ضیایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد ضیایی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد ضیایی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد ضیایی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد ضیایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد ضیایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد ضیایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد ضیایی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد ضیاییدکتر محمد ضیایی dr mohammad ziyaei از دکترهای متخصص جراحی عمومی شیراز هستند. مطب دکتر محمد ضیایی در شیراز، بولوار رسول اعظم ( ص)، حدفاصل اتفاقات آب و بوستان نماز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد ضیایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137435982-07137435981 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد ضیایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد ضیایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد ضیایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد ضیایی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد ضیایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.