%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس اینستاگرام: 

dr.vidasadraeii@

مدرن ترین سیستم های تشخیصی و درمانی جهت درمان بیماری های مغز و اعصاب از آمریکا


مؤثرترین و جدیدترین روش های مشاوره و رواندرمانی خانوادگی، پیش از ازدواج، کاهش یا عدم تمرکز، ازدواج، کاری، تحصیلی، اختلالات رفتاری کودکان ونوجوانان با افت تحصیلی، بیش فعال، اتیسم

درمان مسائل عصبی و تحریک پذیری پس از ضربه مغزی و تشنج

کد نظام پزشکی

۳۰۱۰۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر ویدا صدرایی

آدرس:

بوشهر، میدان امام، ساختمان پزشکان مهرگان، جنب بانک سینا، طبقه همکف

افتخارات

اولین استاد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ویدا صدرایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ویدا صدرایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۲ کاربر)

%۱۰۰
۳۲ کاربر از ۳۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۴ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر ویدا صدرایی
ملاحظات
بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید، ساعت اعلام شده در سایت، ساعت ویزیت نمی باشد. زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.  

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر ویدا صدرایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر ویدا صدرایی
دکتر ویدا صدرایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ویدا صدرایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ویدا صدرایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ویدا صدرایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ویدا صدرایی چقدر است؟
هزینه ویزیت ویدا صدرایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا صدرایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ویدا صدرایی کجا است؟
دکتر ویدا صدرایی 1 مطب در مطب دکتر ویدا صدرایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ویدا صدرایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ویدا صدرایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا صدرایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ویدا صدرایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ویدا صدرایی متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ویدا صدرایی چه زمانی است؟
دکتر ویدا صدرایی از روز یکشنبه 17 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ویدا صدرایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ویدا صدرایی چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر ویدا صدرایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ویدا صدرایی 5 از 5 است.

درباره دکتر ویدا صدرایی



دکتر ویدا صدرایی dr vida sadraei از دکترهای متخصص تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بوشهر هستند. مطب دکتر ویدا صدرایی در بوشهر، میدان امام، ساختمان پزشکان مهرگان، جنب بانک سینا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ویدا صدرایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733538353,07733555494 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ویدا صدرایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ویدا صدرایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ویدا صدرایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ویدا صدرایی تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ویدا صدرایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.