دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر محمود موذن

دکتر محمود موذن

تخصص کودکان و نوزادان

بوشهر

کد نظام پزشکی

59848
%92
پیشنهاد(از 95 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود موذن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود موذن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 95 کاربر)

%92
87 کاربر از 95 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  31 نفر
 • 15-45 دقیقه
  31 نفر
 • 45-90 دقیقه
  17 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  13 نفر

نظرات

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با حوصله و تشخیص دقیق

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب و با حوصله و با تجربه

مهدیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

محسن
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

توضیحات و مشاوره کامل

مهدیار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشون بسیار ماهر و باتجربه هستن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمود موذن
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر محمود موذن
بوشهر - بوشهر خیابان سنگی ساختمان پارس طبقه دوم


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل100,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود موذن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود موذن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود موذن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود موذن چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود موذن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود موذن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود موذن کجا است؟
دکتر محمود موذن 1 مطب در مطب دکتر محمود موذن دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمود موذن را ببینید.
+
آیا دکتر محمود موذن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود موذن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود موذن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود موذن متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود موذن چه زمانی است؟
دکتر محمود موذن از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود موذن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود موذن چقدر است؟
تا کنون 95 نفر به دکتر محمود موذن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود موذن 5 از 5 است.
درباره دکتر محمود موذن


دکتر محمود موذن dr mahmood moazen از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر محمود موذن در بوشهر خیابان سنگی ساختمان پارس طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود موذن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733563749, 09170071902 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود موذن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود موذن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود موذن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود موذن متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود موذن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.