%90
پیشنهاد(از 68 کاربر)

کد نظام پزشکی

59848

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب دکتر محمود موذن

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی ساختمان پارس طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • ارتش

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمود موذن را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمود موذن بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 68 کاربر)

%90
61 کاربر از 68 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  22 نفر
 • 15-45 دقیقه
  21 نفر
 • 45-90 دقیقه
  13 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محمود موذن
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

درصورت داشتن بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی یا نیروهای مسلح در زمان اخذ نوبت از سایت حتما نوع بیمه خود را انتخاب کنید.
 

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمود موذن، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر محمود موذن می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر محمود موذن
دکتر محمود موذن

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمود موذن را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمود موذن نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمود موذن در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمود موذن چقدر است؟
هزینه ویزیت محمود موذن با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود موذن می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمود موذن کجا است؟
دکترمحمود موذن مطب دکتر محمود موذن مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمود موذن، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمود موذن امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمود موذن در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمود موذن در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمود موذن متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمود موذن چه زمانی است؟
دکتر محمود موذن از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمود موذن در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمود موذن چقدر است؟
تا کنون 68 نفر به دکتر محمود موذن رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمود موذن 5 از 5 است.

درباره دکتر محمود موذندکترمحمود موذن dr mahmood moazen از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر محمود موذن در بوشهر خیابان سنگی ساختمان پارس طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمود موذن می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733563749, 09170071902 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمود موذن و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمود موذن هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمود موذن فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمود موذن متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمود موذن مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.