دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فرامرز باقری

دکتر فرامرز باقری

تخصص داخلی

بوشهر

کد نظام پزشکی

60847
%94
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

متخصص بیماریهای داخلی ، عضو انجمن گوارش و کبد ایران ، غدد، کبد چرب ، نارسایی کلیه ، فشار خون ، قلب و عروق ، پوکی استخوان و روماتیسم ، آسم آلرژی - ختنه اطفال ، تست تنفسی تشخیص عفونت معده

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر فرامرز باقری

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس طبقه دوم

تلفن:07733551617

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • جانبازان

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فرامرز باقری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فرامرز باقری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%94
15 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

قاسم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی .اخلاق رفتار .منش

سعید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

خوب نبودند. به نگرانی های من پاسخ مناسبی ندادند.

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

رحیم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خوش اخلاقی هستند اما دارو زیاد میدن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فرامرز باقری
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر فرامرز باقری
بوشهر - بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس طبقه دوم


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فرامرز باقری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فرامرز باقری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فرامرز باقری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فرامرز باقری چقدر است؟
هزینه ویزیت فرامرز باقری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز باقری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فرامرز باقری کجا است؟
دکتر فرامرز باقری 1 مطب در مطب دکتر فرامرز باقری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فرامرز باقری را ببینید.
+
آیا دکتر فرامرز باقری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز باقری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فرامرز باقری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فرامرز باقری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فرامرز باقری چه زمانی است؟
دکتر فرامرز باقری از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فرامرز باقری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فرامرز باقری چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر فرامرز باقری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فرامرز باقری 5 از 5 است.
درباره دکتر فرامرز باقری


دکتر فرامرز باقری dr faramarz begheri از دکترهای متخصص داخلی بوشهر هستند. مطب دکتر فرامرز باقری در بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فرامرز باقری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733551617 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فرامرز باقری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فرامرز باقری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فرامرز باقری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فرامرز باقری متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فرامرز باقری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.