دکتر محمدرضا دهقان فرد

دکتر محمدرضا دهقان فرد

تخصص ارتوپدی

%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

کد نظام پزشکی

54860

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص ارتوپدی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمدرضا دهقان فرد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدرضا دهقان فرد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر محمدرضا دهقان فرد، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر محمدرضا دهقان فرد
دکتر محمدرضا دهقان فرد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدرضا دهقان فرد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدرضا دهقان فرد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدرضا دهقان فرد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدرضا دهقان فرد چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدرضا دهقان فرد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهقان فرد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدرضا دهقان فرد کجا است؟
دکتر محمدرضا دهقان فرد تنها به صورت مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی یا تصویری) مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند و مطب ندارند.
+
آیا دکتر محمدرضا دهقان فرد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهقان فرد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدرضا دهقان فرد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدرضا دهقان فرد متخصص ارتوپدی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدرضا دهقان فرد چه زمانی است؟
دکتر محمدرضا دهقان فرد از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدرضا دهقان فرد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدرضا دهقان فرد چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر محمدرضا دهقان فرد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدرضا دهقان فرد 5 از 5 است.

درباره دکتر محمدرضا دهقان فرددکترمحمدرضا دهقان فرد dr mohammadreza dehghanfard از دکترهای متخصص ارتوپدی بوشهر هستند. مطب دکتر محمدرضا دهقان فرد در بوشهر خیابان سنگی ساختمان پارس طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدرضا دهقان فرد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733542075 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدرضا دهقان فرد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدرضا دهقان فرد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدرضا دهقان فرد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدرضا دهقان فرد متخصص ارتوپدی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ارتوپدی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدرضا دهقان فرد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.