دکتر محسن امیدوار

دکتر محسن امیدوار

تخصص قلب و عروق

گلپایگان
%100
پیشنهاد(از 32 کاربر)

کد نظام پزشکی

134032

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب میدان فردوسی

آدرس:

گلپایگان، میدان فردوسی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر رفیعی، طبقه سوم

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محسن امیدوار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محسن امیدوار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 32 کاربر)

%100
32 کاربر از 32 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  12 نفر
 • 45-90 دقیقه
  5 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  2 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

دکتر محسن امیدوار
دکتر محسن امیدوار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محسن امیدوار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محسن امیدوار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محسن امیدوار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محسن امیدوار چقدر است؟
هزینه ویزیت محسن امیدوار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن امیدوار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محسن امیدوار کجا است؟
دکترمحسن امیدوار مطب میدان فردوسی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محسن امیدوار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محسن امیدوار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محسن امیدوار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محسن امیدوار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محسن امیدوار متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محسن امیدوار چه زمانی است؟
دکتر محسن امیدوار از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محسن امیدوار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محسن امیدوار چقدر است؟
تا کنون 32 نفر به دکتر محسن امیدوار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محسن امیدوار 5 از 5 است.

درباره دکتر محسن امیدواردکترمحسن امیدوار dr mohsen omidvar از دکترهای متخصص قلب و عروق گلپایگان هستند. مطب دکتر محسن امیدوار در گلپایگان، میدان فردوسی، طبقه فوقانی داروخانه دکتر رفیعی، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محسن امیدوار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03157422813 , 09378160824 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محسن امیدوار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محسن امیدوار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محسن امیدوار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محسن امیدوار متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محسن امیدوار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.