دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر فاطمه خسروی زادگان

دکتر فاطمه خسروی زادگان

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

بوشهر

کد نظام پزشکی

35147
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب دکتر فاطمه خسروی زادگان

آدرس:

بوشهر خیابان امام روبروی کالای پزشکی بوعلی ساختمان پزشکان طوس

تلفن:07733531020

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فاطمه خسروی زادگان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه خسروی زادگان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آمنه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

ایشان بسیار حاذق، مهربان و دلسوز هستند.

زرافشان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فاطمه خسروی زادگان
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر فاطمه خسروی زادگان
بوشهر - بوشهر خیابان امام روبروی کالای پزشکی بوعلی ساختمان پزشکان طوس


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه خسروی زادگان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه خسروی زادگان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه خسروی زادگان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه خسروی زادگان چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه خسروی زادگان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خسروی زادگان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه خسروی زادگان کجا است؟
دکتر فاطمه خسروی زادگان 1 مطب در مطب دکتر فاطمه خسروی زادگان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه خسروی زادگان را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه خسروی زادگان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خسروی زادگان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه خسروی زادگان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه خسروی زادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه خسروی زادگان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه خسروی زادگان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خسروی زادگان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه خسروی زادگان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر فاطمه خسروی زادگان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه خسروی زادگان 5 از 5 است.
درباره دکتر فاطمه خسروی زادگان


دکتر فاطمه خسروی زادگان dr fatemeh khosravizadegan از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بوشهر هستند. مطب دکتر فاطمه خسروی زادگان در بوشهر خیابان امام روبروی کالای پزشکی بوعلی ساختمان پزشکان طوس واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه خسروی زادگان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733531020 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه خسروی زادگان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه خسروی زادگان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه خسروی زادگان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه خسروی زادگان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه خسروی زادگان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.