دکتر نعمت اله رضایی مطلق

دکتر نعمت اله رضایی مطلق

تخصص قلب و عروق

بوشهر

کد نظام پزشکی

73870
%96
پیشنهاد(از 25 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص قلب و عروق

اطلاعات مطب دکتر نعمت اله رضایی مطلق

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی روبروی کالای پزشکی بوعلی جنب بانک ملی ساختمان پزشکان طوس ، طبقه سوم

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بانک تجارت
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح
 • بانک سپه
 • بانک صادرات
 • بانک ملت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نعمت اله رضایی مطلق را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نعمت اله رضایی مطلق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 25 کاربر)

%96
24 کاربر از 25 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  15 نفر
 • 15-45 دقیقه
  10 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

اخلاقمدار، صبور و ماهر

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خونسرد و بادقت به حرفهای بیمار گوش میدهند. تشخیص هم عالی.

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار آرام و خوش برخورد و خیلی هم برای بیمار وقت میزارن

اکرم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خوش برخورد،صبور،اختصاص زمان برای بیمار،گوش شنوا برای بیمار ممنون از ایشان.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نعمت اله رضایی مطلقسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نعمت اله رضایی مطلق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نعمت اله رضایی مطلق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نعمت اله رضایی مطلق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نعمت اله رضایی مطلق چقدر است؟
هزینه ویزیت نعمت اله رضایی مطلق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نعمت اله رضایی مطلق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نعمت اله رضایی مطلق کجا است؟
دکتر نعمت اله رضایی مطلق 1 مطب در مطب دکتر نعمت اله رضایی مطلق دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نعمت اله رضایی مطلق را ببینید.
+
آیا دکتر نعمت اله رضایی مطلق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نعمت اله رضایی مطلق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نعمت اله رضایی مطلق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نعمت اله رضایی مطلق متخصص قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نعمت اله رضایی مطلق چه زمانی است؟
دکتر نعمت اله رضایی مطلق از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نعمت اله رضایی مطلق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نعمت اله رضایی مطلق چقدر است؟
تا کنون 25 نفر به دکتر نعمت اله رضایی مطلق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نعمت اله رضایی مطلق 5 از 5 است.

درباره دکتر نعمت اله رضایی مطلقدکتر نعمت اله رضایی مطلق dr nematollah rezaei motlagh از دکترهای متخصص قلب و عروق بوشهر هستند. مطب دکتر نعمت اله رضایی مطلق در بوشهر خیابان سنگی روبروی کالای پزشکی بوعلی جنب بانک ملی ساختمان پزشکان طوس ، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نعمت اله رضایی مطلق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09107106812 , 07733536040 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نعمت اله رضایی مطلق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نعمت اله رضایی مطلق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نعمت اله رضایی مطلق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نعمت اله رضایی مطلق متخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله قلب و عروق در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نعمت اله رضایی مطلق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.