%۹۶
پیشنهاد(از ۱۰۴ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۱۱۰۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر زیبا فعال پور

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی مجتمع تخصصی درمانی محمد رسول الله طبقه اول

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زیبا فعال پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زیبا فعال پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۱۰۴ کاربر)

%۹۶
۹۹ کاربر از ۱۰۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۴۶ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر زیبا فعال پور

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر زیبا فعال پور، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر زیبا فعال پور می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر زیبا فعال پور
دکتر زیبا فعال پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زیبا فعال پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیبا فعال پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زیبا فعال پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زیبا فعال پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زیبا فعال پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا فعال پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زیبا فعال پور کجا است؟
دکتر زیبا فعال پور 1 مطب در مطب دکتر زیبا فعال پور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زیبا فعال پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زیبا فعال پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا فعال پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زیبا فعال پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیبا فعال پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زیبا فعال پور چه زمانی است؟
دکتر زیبا فعال پور از روز دوشنبه 4 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا فعال پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زیبا فعال پور چقدر است؟
تا کنون 104 نفر به دکتر زیبا فعال پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زیبا فعال پور 5 از 5 است.

درباره دکتر زیبا فعال پوردکتر زیبا فعال پور dr ziba faalpoor از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی بوشهر هستند. مطب دکتر زیبا فعال پور در بوشهر خیابان سنگی مجتمع تخصصی درمانی محمد رسول الله طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زیبا فعال پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337716634 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زیبا فعال پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زیبا فعال پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زیبا فعال پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زیبا فعال پور تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زیبا فعال پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.