دکتر زیبا فعال پور

دکتر زیبا فعال پور

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بوشهر

کد نظام پزشکی

101109
%90
پیشنهاد(از 243 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر زیبا فعال پور

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی مجتمع تخصصی درمانی محمد رسول الله طبقه اول

تلفن:09337716634

بیمه‌های طرف قرارداد

 • بیمه تامین اجتماعی
 • بیمه خدمات درمانی سلامت
 • بیمه نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زیبا فعال پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زیبا فعال پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 243 کاربر)

%90
217 کاربر از 243 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  31 نفر
 • 15-45 دقیقه
  79 نفر
 • 45-90 دقیقه
  64 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  58 نفر

نظرات

هما
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بدی نبودن ولی من راضی نبودم.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

زیاد جالب نبودند

حسین
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خیلی خوب بود

نجمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برای بار اول نظری نداشتم واقعا

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر زیبا فعال پور
نوبت مطب دکتر زیبا فعال پور
رزرو آنلاین نوبت
بوشهر - بوشهر خیابان سنگی مجتمع تخصصی درمانی محمد رسول الله طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 12 اسفند ساعت 18:45
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو150,000 تومان
اولین نوبت خالی: شنبه 12 اسفند ساعت 14:30
نوبت بگیرید
مشاوره متنی
راهنمای مشاورۀ متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل130,000 تومان
مشاوره بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زیبا فعال پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زیبا فعال پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زیبا فعال پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زیبا فعال پور چقدر است؟
هزینه ویزیت زیبا فعال پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا فعال پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زیبا فعال پور کجا است؟
دکتر زیبا فعال پور 1 مطب در مطب دکتر زیبا فعال پور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زیبا فعال پور را ببینید.
+
آیا دکتر زیبا فعال پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا فعال پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زیبا فعال پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زیبا فعال پور متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زیبا فعال پور چه زمانی است؟
دکتر زیبا فعال پور از روز شنبه 12 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زیبا فعال پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زیبا فعال پور چقدر است؟
تا کنون 243 نفر به دکتر زیبا فعال پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زیبا فعال پور 5 از 5 است.

درباره دکتر زیبا فعال پوردکتر زیبا فعال پور dr ziba faalpoor از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بوشهر هستند. مطب دکتر زیبا فعال پور در بوشهر خیابان سنگی مجتمع تخصصی درمانی محمد رسول الله طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زیبا فعال پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09337716634 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زیبا فعال پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زیبا فعال پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زیبا فعال پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زیبا فعال پور متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زیبا فعال پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.