دکتر فروغ پورغلام

دکتر فروغ پورغلام

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بوشهر

کد نظام پزشکی

105513
%92
پیشنهاد(از 107 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب دکتر فروغ پورغلام

آدرس:

بوشهر، خیابان امام خمینی، روبروی استانداری، ساختمان پزشکان حضرت ابوالفضل، طبقه اول

تلفن:07733543599

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر فروغ پورغلام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فروغ پورغلام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 107 کاربر)

%92
98 کاربر از 107 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  16 نفر
 • 15-45 دقیقه
  32 نفر
 • 45-90 دقیقه
  21 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  38 نفر

نظرات

حمیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

خیلی خوب بودن وقت گذاشتن

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر بسیار خوبی می باشند

عذرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

وقت می گذارن و خوب گوش میدن تشخیصشون هم خیلی خوبه.ولی کاش اجازه میدادن بیمار از اتاق بیرون بره بعد یه نفر دیگه بیاد.وقتی دارو نوشتن نفر بعدی میاد داخل و اگر سوالی داشته باشیم شاید نتونیم جلو کسی دیگه بپرسیم .

نهال
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

فوق العاده خوش اخلاق و طبابت شون عالیه و مثل مشاور به حرفهای شما گوش میدهند.

زکیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

وقت کافی نگذاشتند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر فروغ پورغلامسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فروغ پورغلام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فروغ پورغلام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فروغ پورغلام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فروغ پورغلام چقدر است؟
هزینه ویزیت فروغ پورغلام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ پورغلام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فروغ پورغلام کجا است؟
دکتر فروغ پورغلام 1 مطب در مطب دکتر فروغ پورغلام دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فروغ پورغلام را ببینید.
+
آیا دکتر فروغ پورغلام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ پورغلام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فروغ پورغلام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فروغ پورغلام متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فروغ پورغلام چه زمانی است؟
دکتر فروغ پورغلام از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فروغ پورغلام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فروغ پورغلام چقدر است؟
تا کنون 107 نفر به دکتر فروغ پورغلام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فروغ پورغلام 5 از 5 است.

درباره دکتر فروغ پورغلامدکتر فروغ پورغلام dr foroogh poorgholam از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بوشهر هستند. مطب دکتر فروغ پورغلام در بوشهر، خیابان امام خمینی، روبروی استانداری، ساختمان پزشکان حضرت ابوالفضل، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فروغ پورغلام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733543599 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فروغ پورغلام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فروغ پورغلام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فروغ پورغلام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فروغ پورغلام متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فروغ پورغلام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.