دکتر هومن ادیبی

دکتر هومن ادیبی

تخصص گوش، حلق و بینی

بوشهر

کد نظام پزشکی

85494
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب دکتر هومن ادیبی

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی خیابان یادگار امام ساختمان پزشکان نور

تلفن:07733548633

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هومن ادیبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هومن ادیبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  1 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

صهبا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دكتر خيلي خوبي هستن فقط توروخدا اگه كسي اطلاعي ازشون داره كه چه زماني دوباره مطب هستن اطلاع بده

عذرا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین تو بوشهر

محمد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر با تجربه ای هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هومن ادیبی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب دکتر هومن ادیبی
بوشهر - بوشهر خیابان سنگی خیابان یادگار امام ساختمان پزشکان نور


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هومن ادیبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هومن ادیبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هومن ادیبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هومن ادیبی چقدر است؟
هزینه ویزیت هومن ادیبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هومن ادیبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هومن ادیبی کجا است؟
دکتر هومن ادیبی 1 مطب در مطب دکتر هومن ادیبی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هومن ادیبی را ببینید.
+
آیا دکتر هومن ادیبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هومن ادیبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هومن ادیبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هومن ادیبی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هومن ادیبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر هومن ادیبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر هومن ادیبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هومن ادیبی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر هومن ادیبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هومن ادیبی 5 از 5 است.
درباره دکتر هومن ادیبی


دکتر هومن ادیبی dr hooman adibi از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی بوشهر هستند. مطب دکتر هومن ادیبی در بوشهر خیابان سنگی خیابان یادگار امام ساختمان پزشکان نور واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هومن ادیبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733548633 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هومن ادیبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هومن ادیبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هومن ادیبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هومن ادیبی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هومن ادیبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.