دکتر ناصر آل اسحق خوئینی

دکتر ناصر آل اسحق خوئینی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

تهران

کد نظام پزشکی

70715

درباره‌پزشک

تشخیص و درمان:میگرن و انواع سردردهای حاد و مزمن، سکته های مغزی، انواع تشنج، دیسک و دردهای ستون فقرات و عضلات، انواع سرگیجه و وزوز گوش، پارکینسون، اختلالات حرکتی و لرزشی اندامها، مالتیپل اسکلروزیس(MS)، اضطراب، افسردگی و سایر مشکلات روانی، آلزایمر و اختلالات حافظه، بی خوابی و اختلالات خواب

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب فلکه سوم تهرانپارس

آدرس:

تهران، پایین تر از فلکه سوم تهرانپارس، نبش خیابان 186 غربی، ساختمان پردیس 308، طبقه فوقانی داروخانه آمین الرعایا

تلفن:02177736008

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناصر آل اسحق خوئینی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناصر آل اسحق خوئینیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناصر آل اسحق خوئینی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناصر آل اسحق خوئینی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناصر آل اسحق خوئینی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناصر آل اسحق خوئینی چقدر است؟
هزینه ویزیت ناصر آل اسحق خوئینی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر آل اسحق خوئینی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناصر آل اسحق خوئینی کجا است؟
دکتر ناصر آل اسحق خوئینی 1 مطب در مطب فلکه سوم تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناصر آل اسحق خوئینی را ببینید.
+
آیا دکتر ناصر آل اسحق خوئینی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر آل اسحق خوئینی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناصر آل اسحق خوئینی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناصر آل اسحق خوئینی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناصر آل اسحق خوئینی چه زمانی است؟
دکتر ناصر آل اسحق خوئینی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناصر آل اسحق خوئینی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناصر آل اسحق خوئینی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر ناصر آل اسحق خوئینی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناصر آل اسحق خوئینی 0 از 5 است.

درباره دکتر ناصر آل اسحق خوئینیدکتر ناصر آل اسحق خوئینی dr naser al eshagh khooeini از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر ناصر آل اسحق خوئینی در تهران، پایین تر از فلکه سوم تهرانپارس، نبش خیابان 186 غربی، ساختمان پردیس 308، طبقه فوقانی داروخانه آمین الرعایا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناصر آل اسحق خوئینی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02177736008 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناصر آل اسحق خوئینی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناصر آل اسحق خوئینی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناصر آل اسحق خوئینی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناصر آل اسحق خوئینی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناصر آل اسحق خوئینی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.