دکتر سید حامد فقیهی

دکتر سید حامد فقیهی

تخصص چشم پزشکی

بوشهر
%100
پیشنهاد(از 104 کاربر)

کد نظام پزشکی

115256

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر سید حامد فقیهی

آدرس:

بوشهر خیابان امام خمینی درمانگاه محمد رسول الله طبقه چهارم

تلفن:09175946858

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سید حامد فقیهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سید حامد فقیهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 104 کاربر)

%100
103 کاربر از 104 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  26 نفر
 • 15-45 دقیقه
  39 نفر
 • 45-90 دقیقه
  28 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  11 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر سید حامد فقیهی
دکتر سید حامد فقیهی
دکتر سید حامد فقیهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید حامد فقیهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید حامد فقیهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید حامد فقیهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید حامد فقیهی چقدر است؟
هزینه ویزیت سید حامد فقیهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حامد فقیهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید حامد فقیهی کجا است؟
دکترسید حامد فقیهی مطب دکتر سید حامد فقیهی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید حامد فقیهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید حامد فقیهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید حامد فقیهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید حامد فقیهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید حامد فقیهی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید حامد فقیهی چه زمانی است؟
دکتر سید حامد فقیهی از روز سه شنبه 29 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید حامد فقیهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید حامد فقیهی چقدر است؟
تا کنون 104 نفر به دکتر سید حامد فقیهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید حامد فقیهی 5 از 5 است.

درباره دکتر سید حامد فقیهیدکترسید حامد فقیهی dr seyyed hamed faghihi از دکترهای متخصص چشم پزشکی بوشهر هستند. مطب دکتر سید حامد فقیهی در بوشهر خیابان امام خمینی درمانگاه محمد رسول الله طبقه چهارم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید حامد فقیهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09175946858 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید حامد فقیهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید حامد فقیهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید حامد فقیهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید حامد فقیهی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید حامد فقیهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.