%۹۵
پیشنهاد(از ۷۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی جراحی کلیه و مجاری ادراری  

درمان تمام بیماریهای سیستم ادراری آقایان و خانم ها، بیماری های دستگاه تناسلی مردان شامل عفونت های دستگاه ادراری، تناسلی، سنگ های کلیه، مثانه، سرطان های کلیه ها و مثانه، پروستات، بیضه، ناهنجاری های مادرزادی کلیه ها، مثانه، بیضه ها، بیماریهای پروستات شامل عفونت بزرگی پروستات، سرطان، بی اختیاری ادراری، ناتوانی جنسی و ناباروری مردان، شب ادراری  

در مطب سیستوسکوپی، وازکتومی، برداشتن ضایعات پوستی ژنیتالیا،بیوپسی، بیضه، دیلاتاسیون و مجرای ادراری انجام می شود.

همکاری با بیمارستان ام آر آی، بیمارستان شهریار.

کد نظام پزشکی

۳۵۰۲۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر محمد زکی عباسی

آدرس:

شیراز، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان هانیه، طبقه 2، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر محمد زکی عباسی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۷۰ کاربر)

%۹۵
۶۶ کاربر از ۷۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۹ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر محمد زکی عباسی
دکتر محمد زکی عباسی
دکتر محمد زکی عباسی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد زکی عباسی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد زکی عباسی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد زکی عباسی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد زکی عباسی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد زکی عباسی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زکی عباسی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد زکی عباسی کجا است؟
دکتر محمد زکی عباسی 1 مطب در مطب دکتر محمد زکی عباسی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر محمد زکی عباسی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر محمد زکی عباسی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زکی عباسی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد زکی عباسی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد زکی عباسی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد زکی عباسی چه زمانی است؟
دکتر محمد زکی عباسی از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد زکی عباسی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد زکی عباسی چقدر است؟
تا کنون 70 نفر به دکتر محمد زکی عباسی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد زکی عباسی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد زکی عباسی

دکتر محمد زکی عباسی dr mohammadzaki abbasi از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر محمد زکی عباسی در شیراز، روبروی بیمارستان شهید فقیهی، ساختمان هانیه، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد زکی عباسی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132306589 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد زکی عباسی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد زکی عباسی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد زکی عباسی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد زکی عباسی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد زکی عباسی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.