دکتر رضا نعمتی

دکتر رضا نعمتی

تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

بوشهر

کد نظام پزشکی

106998
%96
پیشنهاد(از 144 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب دکتر رضا نعمتی

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس طبقه اول واحد 11

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • ایران
 • دی
 • آسیا
 • بانک صادرات
 • بانک ملت
 • بانک تجارت
 • تجارت نو
 • بانک کشاورزی
 • بانک سپه

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر رضا نعمتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر رضا نعمتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 144 کاربر)

%96
137 کاربر از 144 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  65 نفر
 • 15-45 دقیقه
  59 نفر
 • 45-90 دقیقه
  16 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

احسان
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب بودند.

مدینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوش برخورد و با حوصله به حرف مریض گوش میکنن . و حتی دلسوزانه برای رفتن ب ازمایشگاهی ک بابیمه شما قرارداد داشته باشه و کمتر هزینه پرداخت کنید معرفی میکنند . یکبار رفتم پیششون باید دوباره با ام ار ای و ازمایشاتم برم پیششون برای تشخیص نهایی

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

یکی از بهترین های بوشهر هستند. بسیار با تجربه و ریزبین

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

واقعا با حوصله بادقت به حرف بیمار گوش می‌دهند و راهکار و داروهای خوبی تجویز میکنند.

عفت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و خیلی باحوصله وباتجربه هستند.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر رضا نعمتیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر رضا نعمتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر رضا نعمتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر رضا نعمتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر رضا نعمتی چقدر است؟
هزینه ویزیت رضا نعمتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا نعمتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر رضا نعمتی کجا است؟
دکتر رضا نعمتی 1 مطب در مطب دکتر رضا نعمتی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر رضا نعمتی را ببینید.
+
آیا دکتر رضا نعمتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر رضا نعمتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر رضا نعمتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر رضا نعمتی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر رضا نعمتی چه زمانی است؟
دکتر رضا نعمتی از روز چهارشنبه 26 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر رضا نعمتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر رضا نعمتی چقدر است؟
تا کنون 144 نفر به دکتر رضا نعمتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر رضا نعمتی 5 از 5 است.

درباره دکتر رضا نعمتیدکتر رضا نعمتی dr reza nemati از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) بوشهر هستند. مطب دکتر رضا نعمتی در بوشهر خیابان سنگی ساختمان پزشکان پارس روبروی یگان ویژه سابق ساختمان پزشکان پارس طبقه اول واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر رضا نعمتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733564181 , 07733551633 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر رضا نعمتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر رضا نعمتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر رضا نعمتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر رضا نعمتی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر رضا نعمتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.