%96
پیشنهاد(از 81 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دیسک کمر و گردن، آرتروز زانو، خار پاشنه، نوار عصب و عضله

کد نظام پزشکی

119684

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد 24

تلفن:07733555174

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعید سیاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعید سیاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 81 کاربر)

%96
77 کاربر از 81 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  28 نفر
 • 15-45 دقیقه
  20 نفر
 • 45-90 دقیقه
  10 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  23 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی
دکتر سعید سیاهی
دکتر سعید سیاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعید سیاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعید سیاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعید سیاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعید سیاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت سعید سیاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سیاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعید سیاهی کجا است؟
دکترسعید سیاهی مطب خیابان سنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سعید سیاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سعید سیاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سیاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعید سیاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعید سیاهی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعید سیاهی چه زمانی است؟
دکتر سعید سیاهی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعید سیاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعید سیاهی چقدر است؟
تا کنون 81 نفر به دکتر سعید سیاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعید سیاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر سعید سیاهیدکترسعید سیاهی dr saeid siyahi از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی بوشهر هستند. مطب دکتر سعید سیاهی در بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه سوم، واحد 24 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعید سیاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733555174 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعید سیاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعید سیاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعید سیاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعید سیاهی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعید سیاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.