دکتر خداکرم آقایی

دکتر خداکرم آقایی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز

کد نظام پزشکی

26927
%98
پیشنهاد(از 101 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خداکرم آقایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خداکرم آقایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 101 کاربر)

%98
98 کاربر از 101 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  57 نفر
 • 15-45 دقیقه
  26 نفر
 • 45-90 دقیقه
  9 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  5 نفر

نظرات

حمید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

سلام بسیار دکتر خوب و با تجربه و منصفی هستند.

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم

مشاوره تلفنی: پزشک دلسوز و باتجربه ای هستند.

سمیرامیس
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

انصافا پزشک خوبی هستن، هم اخلاقشون خوبه و هم تشخیصشون، من مدتها دچار خارش شدید گلو و سرفه بودم و خیلی اذیت میشدم، ایشون یه قرص و یه پاف و یه آمپول تجویز کردن، من با قرص و پاف نتیجه گرفتم و خارش گلوم کاملا از بین رفت. سرفه هم با وجودیکه هنوز دوره ی درمانم کامل نشده اما تا هشتاددرصد رفع شده خداروشکر، امیدوارم همیشه سالم و سلامت باشن.

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

با دقت و خوب

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

شروع کارش با بسم الله بود کاری که کمتر دیده میشود ، صبور و بردبار

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر خداکرم آقایی
نوبت مطب دکتر خداکرم آقایی
رزرو آنلاین نوبت
شیراز - شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، سمت راست، ساختمان 88، طبقه 2
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو77,000 تومان
اولین نوبت خالی: پنج‌شنبه 18 خرداد ساعت 11:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خداکرم آقایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خداکرم آقایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خداکرم آقایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خداکرم آقایی چقدر است؟
هزینه ویزیت خداکرم آقایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خداکرم آقایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خداکرم آقایی کجا است؟
دکتر خداکرم آقایی 1 مطب در مطب دکتر خداکرم آقایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خداکرم آقایی را ببینید.
+
آیا دکتر خداکرم آقایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خداکرم آقایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خداکرم آقایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خداکرم آقایی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خداکرم آقایی چه زمانی است؟
دکتر خداکرم آقایی از روز پنج‌شنبه 18 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خداکرم آقایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خداکرم آقایی چقدر است؟
تا کنون 101 نفر به دکتر خداکرم آقایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خداکرم آقایی 5 از 5 است.

درباره دکتر خداکرم آقاییدکتر خداکرم آقایی dr khodakaram aghaei از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر خداکرم آقایی در شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، سمت راست، ساختمان 88، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خداکرم آقایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136474161 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خداکرم آقایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خداکرم آقایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خداکرم آقایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خداکرم آقایی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خداکرم آقایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.