دکتر خداکرم آقایی

دکتر خداکرم آقایی

تخصص گوش، حلق و بینی

شیراز
%۹۹
پیشنهاد(از ۵۱ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۶۹۲۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب دکتر خداکرم آقایی

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، سمت راست، ساختمان 88، طبقه 2

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خداکرم آقایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خداکرم آقایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۵۱ کاربر)

%۹۹
۵۰ کاربر از ۵۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳۷ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۳ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر خداکرم آقایی

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر خداکرم آقایی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر خداکرم آقایی می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

دکتر خداکرم آقایی
دکتر خداکرم آقایی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خداکرم آقایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خداکرم آقایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خداکرم آقایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خداکرم آقایی چقدر است؟
هزینه ویزیت خداکرم آقایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خداکرم آقایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خداکرم آقایی کجا است؟
دکتر خداکرم آقایی 1 مطب در مطب دکتر خداکرم آقایی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خداکرم آقایی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خداکرم آقایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خداکرم آقایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خداکرم آقایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خداکرم آقایی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خداکرم آقایی چه زمانی است؟
دکتر خداکرم آقایی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خداکرم آقایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خداکرم آقایی چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر خداکرم آقایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خداکرم آقایی 5 از 5 است.

درباره دکتر خداکرم آقاییدکتر خداکرم آقایی dr khodakaram aghaei از دکترهای متخصص تخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر خداکرم آقایی در شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، سمت راست، ساختمان 88، طبقه 2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خداکرم آقایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136474161 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خداکرم آقایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خداکرم آقایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خداکرم آقایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خداکرم آقایی تخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خداکرم آقایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.