%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی جراح کلیه و مجاری ادراری(سرطان های کلیه،مثانه،پروستات) عقیمی، ناتوانی جنسی در آقایان. با دستگاه شاک 

ویوو، جهت رفع بیماری پیرونی آلت و پلاک های بزرگ غیر قابل درمان(کجی،انحراف)واصلاح آن با مدرن ترین متود و دستگاه بروز 2021 

اشتورز..

درمان تومورهای کلیه ومجاری ادراری، پروستات، سنگ، عقیمی اقایان، ناتوانی جنسی...وکلیه اعمال جراحی مرتبط با این بیماریها...

در مطب ویزیت، معاینه(سیستوسکوپی‌.تخلیه کیست باگاید سونوگرافی) زگیلهای تناسلی، ختنه واصلاح ان...

همکاری با بیمارستان شهر، اردیبهشت، علوی. درمانگاهای علی ابن ابیطالب، فرزانگان، صدراريا، خرامه.

کد نظام پزشکی

78060

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان صمیمی

آدرس:

شیراز، خیابان چمران، نرسیده به زیرگذر زرگری، ساختمان برج ساعت

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مجید صمیمی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مجید صمیمی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  2 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مجید صمیمی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مجید صمیمی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مجید صمیمی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مجید صمیمی چقدر است؟
هزینه ویزیت مجید صمیمی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید صمیمی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مجید صمیمی کجا است؟
دکترمجید صمیمی مطب خیابان صمیمی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مجید صمیمی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مجید صمیمی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مجید صمیمی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مجید صمیمی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مجید صمیمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مجید صمیمی چه زمانی است؟
دکتر مجید صمیمی از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مجید صمیمی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مجید صمیمی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مجید صمیمی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مجید صمیمی 5 از 5 است.

درباره دکتر مجید صمیمیدکترمجید صمیمی dr majid samimi از دکترهای متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر مجید صمیمی در شیراز، خیابان چمران، نرسیده به زیرگذر زرگری، ساختمان برج ساعت واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مجید صمیمی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136274401,09306609393,07136274402 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مجید صمیمی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مجید صمیمی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مجید صمیمی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مجید صمیمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مجید صمیمی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.