%۷۷
پیشنهاد(از ۲۶ کاربر)

کد نظام پزشکی

۵۳۵۳۶

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان و زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان زرگری

آدرس:

شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 19، جنب بیمارستان دکتر خدادوست، مجتمع پزشکی ستارخان، طبقه زیرین

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر پیمانه دهقانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۶ کاربر)

%۷۷
۲۰ کاربر از ۲۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۷ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زرگری
دکتر پیمانه دهقانی
دکتر پیمانه دهقانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر پیمانه دهقانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر پیمانه دهقانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر پیمانه دهقانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر پیمانه دهقانی چقدر است؟
هزینه ویزیت پیمانه دهقانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمانه دهقانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر پیمانه دهقانی کجا است؟
دکتر پیمانه دهقانی 1 مطب در مطب خیابان زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر پیمانه دهقانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر پیمانه دهقانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر پیمانه دهقانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر پیمانه دهقانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر پیمانه دهقانی متخصص زنان و زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر پیمانه دهقانی چه زمانی است؟
دکتر پیمانه دهقانی از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر پیمانه دهقانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر پیمانه دهقانی چقدر است؟
تا کنون 26 نفر به دکتر پیمانه دهقانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر پیمانه دهقانی 4 از 5 است.

درباره دکتر پیمانه دهقانی

دکتر پیمانه دهقانی dr peymaneh dehghani از دکترهای متخصص تخصص زنان و زایمان و نازایی شیراز هستند. مطب دکتر پیمانه دهقانی در شیراز، خیابان زرگری، نبش کوچه 19، جنب بیمارستان دکتر خدادوست، مجتمع پزشکی ستارخان، طبقه زیرین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر پیمانه دهقانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136271607 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر پیمانه دهقانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر پیمانه دهقانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر پیمانه دهقانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر پیمانه دهقانی تخصص زنان و زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان و زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر پیمانه دهقانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.