دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر زهره قویدل

دکتر زهره قویدل

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

135644
%0
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان فضل آباد

آدرس:

شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه ۱۲، پلاک1، واحد2

تلفن:07137267302

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهره قویدل را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهره قویدل بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%0
0 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر زهره قویدل
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان فضل آباد
شیراز - شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه ۱۲، پلاک1، واحد2


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهره قویدل را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهره قویدل نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهره قویدل در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهره قویدل چقدر است؟
هزینه ویزیت زهره قویدل با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره قویدل می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهره قویدل کجا است؟
دکتر زهره قویدل 1 مطب در مطب خیابان فضل آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر زهره قویدل را ببینید.
+
آیا دکتر زهره قویدل امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهره قویدل در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهره قویدل در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهره قویدل متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهره قویدل چه زمانی است؟
دکتر زهره قویدل از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر زهره قویدل در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهره قویدل چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر زهره قویدل رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهره قویدل 0 از 5 است.
درباره دکتر زهره قویدل


دکتر زهره قویدل dr zohre ghavidel از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر زهره قویدل در شیراز، بلوار مدرس، خیابان فضل آباد، نبش کوچه ۱۲، پلاک1، واحد2 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهره قویدل می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07137267302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهره قویدل و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهره قویدل هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهره قویدل فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهره قویدل متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهره قویدل مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.