دکتر نادر تهرانی

دکتر نادر تهرانی

تخصص داخلی

بوشهر
%۹۹
پیشنهاد(از ۶۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

مدیر گروه داخلی بیمارستان تامین اجتماعی مدیر گروه داخلی بیمارستان امیر المومنین

کد نظام پزشکی

۹۳۴۳۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر نادر تهرانی

آدرس:

بوشهر خیابان سنگی کوچه بانک تجارت مرکزی ساختمان دنا طبقه دوم

بیمه های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نادر تهرانی بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۶۶ کاربر)

%۹۹
۶۵ کاربر از ۶۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۶ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر نادر تهرانی
دکتر نادر تهرانی
دکتر نادر تهرانی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نادر تهرانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نادر تهرانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نادر تهرانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نادر تهرانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نادر تهرانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر تهرانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نادر تهرانی کجا است؟
دکتر نادر تهرانی 1 مطب در مطب دکتر نادر تهرانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نادر تهرانی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نادر تهرانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نادر تهرانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نادر تهرانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نادر تهرانی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نادر تهرانی چه زمانی است؟
دکتر نادر تهرانی از روز شنبه 19 شهریور بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نادر تهرانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نادر تهرانی چقدر است؟
تا کنون 66 نفر به دکتر نادر تهرانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نادر تهرانی 5 از 5 است.

درباره دکتر نادر تهرانی

دکتر نادر تهرانی dr nader tehrani از دکترهای متخصص تخصص داخلی بوشهر هستند. مطب دکتر نادر تهرانی در بوشهر خیابان سنگی کوچه بانک تجارت مرکزی ساختمان دنا طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نادر تهرانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09380537515 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نادر تهرانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نادر تهرانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نادر تهرانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نادر تهرانی تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نادر تهرانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.