دکتر حمیدرضا پاکشیر

دکتر حمیدرضا پاکشیر

پزشک دندانپزشک

شیراز
%100
پیشنهاد(از 5 کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی ارتودنسیارتودنسی و ارتوپدی فک و صورتدر مطب اصلاح ناهنجاری های فکی دندانی در بزرگسالان و نوجوانان، ارتودنسی، پیشگیری در کودکان و درمان نقایص رشدی فکین قبل از اتمام رشد انجام می شود.استاد تمام گروه آموزشی ارتودنسی دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی شیراز رییس مرکز تحقیقات ارتودنسی دانشگاه.

کد نظام پزشکی

22547

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر

آدرس:

خیابان قصردشت پایین تر از چهارراه زرگری نبش کوچه 54 ساختمان گلبرگ طبقه اول واحد 15

تلفن:07136263964

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حمیدرضا پاکشیر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا پاکشیر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 5 کاربر)

%100
5 کاربر از 5 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر
دکتر حمیدرضا پاکشیر
دکتر حمیدرضا پاکشیر

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا پاکشیر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا پاکشیر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا پاکشیر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا پاکشیر چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا پاکشیر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پاکشیر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر کجا است؟
دکترحمیدرضا پاکشیر مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا پاکشیر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پاکشیر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا پاکشیر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا پاکشیر متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا پاکشیر چه زمانی است؟
دکتر حمیدرضا پاکشیر از روز سه شنبه 8 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا پاکشیر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا پاکشیر چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر حمیدرضا پاکشیر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا پاکشیر 5 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا پاکشیردکترحمیدرضا پاکشیر dr hamidreza paakshir از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر در خیابان قصردشت پایین تر از چهارراه زرگری نبش کوچه 54 ساختمان گلبرگ طبقه اول واحد 15 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا پاکشیر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136263964 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا پاکشیر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا پاکشیر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا پاکشیر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا پاکشیر متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا پاکشیر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.