دکتر یلدا ایزدپرست

دکتر یلدا ایزدپرست

کد نظام پزشکی: 43686
فوق تخصص بیماریهای گوش
4.6 (769 نظر)
٪91 پیشنهاد کاربران
19795 نوبت موفق

نوبت‌دهی اینترنتی مطب دکتر یلدا ایزدپرست

مطب دکتر یلدا ایزدپرست
آدرس: شیراز - شیراز، قصرالدشت، بعد از زیرگذر شاهد، بین کوچه 20 و 22 ، رو به روی بانک مسکن، نرسیده به بیمارستان کوثر، ساختمان پزشکان شاهد، طبقه 5
اولین نوبت آزاد: چهارشنبه 13 تیر | 16:40

درباره دکتر یلدا ایزدپرست

عمل لوزه، گوش، حنجره و انحراف بینی در بیمارستانهای میرحسینی و MRI توسط پزشک انجام میشود.

آدرس مطب دکتر یلدا ایزدپرست

مطب دکتر یلدا ایزدپرست
آدرس:
شیراز، قصرالدشت، بعد از زیرگذر شاهد، بین کوچه 20 و 22 ، رو به روی بانک مسکن، نرسیده به بیمارستان کوثر، ساختمان پزشکان شاهد، طبقه 5
تلفن:

نظرات درباره دکتر یلدا ایزدپرست

4.6
از 769 کاربر
15-45 دقیقه
میانگین زمان انتظار
%91
پیشنهاد کاربران
فاطمه سادات(1403/03/30)
نوبت دهی مطب
(1403/03/30)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه
علت مراجعه درد در ناحیه گوش و تشخیص و درمان عالی خانم دکتر
مصطفی(1403/03/21)
نوبت دهی مطب
(1403/03/21)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه : عفونت گوش
کاربر دکترتو(1403/03/20)
نوبت دهی مطب
(1403/03/20)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
علت مراجعه: برای عمل لوزه فرزندم مراجعه کردم
محمد(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
علت مراجعه: بعلت تورم سینوس‌ها و وجود خلط در گلو و بینی
کاربر دکترتو(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه
دکتر بسیار درحرفه خود مسلط و با تشخیص عالی هستند
کاربر دکترتو(1403/03/19)
نوبت دهی مطب
(1403/03/19)
این پزشک را پیشنهاد میکنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه
واسه انحراف بینی رفتم. خب گفتن مشکل حادی ندارم خدارو شکر

سوالات متداول راجع به دکتر یلدا ایزدپرست

چطور می‌توانم نوبت دکتر یلدا ایزدپرست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یلدا ایزدپرست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یلدا ایزدپرست در دکترتو فراهم است.
هزینه ویزیت دکتر یلدا ایزدپرست چقدر است؟
هزینه ویزیت یلدا ایزدپرست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا ایزدپرست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
آدرس مطب دکتر یلدا ایزدپرست کجا است؟
دکتر یلدا ایزدپرست 1 مطب در مطب دکتر یلدا ایزدپرست دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر یلدا ایزدپرست را ببینید.
آیا دکتر یلدا ایزدپرست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا ایزدپرست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
دکتر یلدا ایزدپرست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یلدا ایزدپرست متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یلدا ایزدپرست چه زمانی است؟
دکتر یلدا ایزدپرست از روز چهارشنبه 13 تیر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا ایزدپرست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یلدا ایزدپرست چقدر است؟
تا کنون 769 نفر به دکتر یلدا ایزدپرست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یلدا ایزدپرست 5 از 5 است.

راهنمای نوبت‌گیری از دکتر یلدا ایزدپرستدکتر یلدا ایزدپرست dr yalda izadparast از دکترهای متخصص اتولوژی و نورواتولوژی شیراز هستند. مطب دکتر یلدا ایزدپرست در شیراز، قصرالدشت، بعد از زیرگذر شاهد، بین کوچه 20 و 22 ، رو به روی بانک مسکن، نرسیده به بیمارستان کوثر، ساختمان پزشکان شاهد، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یلدا ایزدپرست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136358066 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یلدا ایزدپرست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یلدا ایزدپرست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یلدا ایزدپرست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یلدا ایزدپرست متخصص اتولوژی و نورواتولوژی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اتولوژی و نورواتولوژی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یلدا ایزدپرست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.