دکتر یلدا ایزدپرست

دکتر یلدا ایزدپرست

تخصص گوش، حلق و بینی

فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

فوق تخصص بیماریهای گوش
شیراز
%92
پیشنهاد(از 293 کاربر)

درباره‌ی پزشک

 

عمل لوزه، گوش، حنجره و انحراف بینی در بیمارستانهای میرحسینی و MRI توسط پزشک انجام میشود.

کد نظام پزشکی

43686

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی
 • فلوشیپ اتولوژی و نورواتولوژی

اطلاعات مطب دکتر یلدا ایزدپرست

آدرس:

شیراز، میدان دانشجو، ابتدای خیابان ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه پنجم

تلفن:07132284027

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر یلدا ایزدپرست را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر یلدا ایزدپرست بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 293 کاربر)

%92
269 کاربر از 293 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  67 نفر
 • 15-45 دقیقه
  115 نفر
 • 45-90 دقیقه
  78 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  32 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر یلدا ایزدپرست
ملاحظات

نوبتهای دکتر فقط مربوط به معاینه گوش میباشد.

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .

بیمارانی با مشکلات تب ، سرفه، معاینه حلق در مطب ویزیت نمی شود.

لطفا در صورت عدم مراجعه به مطب حتما لغو نوبت خود را اطلاع دهید.

دکتر یلدا ایزدپرست
دکتر یلدا ایزدپرست

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر یلدا ایزدپرست را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر یلدا ایزدپرست نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر یلدا ایزدپرست در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر یلدا ایزدپرست چقدر است؟
هزینه ویزیت یلدا ایزدپرست با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا ایزدپرست می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر یلدا ایزدپرست کجا است؟
دکتریلدا ایزدپرست مطب دکتر یلدا ایزدپرست مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر یلدا ایزدپرست، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر یلدا ایزدپرست امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا ایزدپرست در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر یلدا ایزدپرست در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر یلدا ایزدپرست متخصص گوش، حلق و بینی و اتولوژی و نورواتولوژی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر یلدا ایزدپرست چه زمانی است؟
دکتر یلدا ایزدپرست از روز شنبه 26 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر یلدا ایزدپرست در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر یلدا ایزدپرست چقدر است؟
تا کنون 293 نفر به دکتر یلدا ایزدپرست رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر یلدا ایزدپرست 5 از 5 است.

درباره دکتر یلدا ایزدپرستدکتریلدا ایزدپرست dr yalda izadparast از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی شیراز هستند. مطب دکتر یلدا ایزدپرست در شیراز، میدان دانشجو، ابتدای خیابان ساحلی غربی، ساختمان 2000، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر یلدا ایزدپرست می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132284027 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر یلدا ایزدپرست و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر یلدا ایزدپرست هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر یلدا ایزدپرست فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر یلدا ایزدپرست متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر یلدا ایزدپرست مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.