دکتر بیژن بیات

دکتر بیژن بیات

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

19797
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

درباره‌پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب پذیرفته می شود:

طراحی لبخند با زیباترین لامینت های سرامیکی

ایمپلنت ساخت انواع دندان ها

عصب کشی کلیه ی دندان

آدرس اینستاگرام:

bijan.bayat7 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب دکتر بیژن بیات

آدرس:

شیراز خ پوستچی نبش کوچه 1، مرکز پزشکی روزبهان، جنب قنادی گلها مطب دکتر بیات طبقه اول

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر بیژن بیات را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر بیژن بیات بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

میترا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دقت درکار حسن اخلاق تکریم بیمار تجربه بالا وقت کافی گذاشتن برای بیمار

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر بیژن بیاتسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر بیژن بیات را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر بیژن بیات نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر بیژن بیات در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر بیژن بیات چقدر است؟
هزینه ویزیت بیژن بیات با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن بیات می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر بیژن بیات کجا است؟
دکتر بیژن بیات 1 مطب در مطب دکتر بیژن بیات دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر بیژن بیات را ببینید.
+
آیا دکتر بیژن بیات امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن بیات در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر بیژن بیات در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر بیژن بیات متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر بیژن بیات چه زمانی است؟
دکتر بیژن بیات از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر بیژن بیات در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر بیژن بیات چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر بیژن بیات رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر بیژن بیات 5 از 5 است.

درباره دکتر بیژن بیاتدکتر بیژن بیات dr bizhan bayat از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر بیژن بیات در شیراز خ پوستچی نبش کوچه 1، مرکز پزشکی روزبهان، جنب قنادی گلها مطب دکتر بیات طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر بیژن بیات می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132354053 , 07132340885 , 09372712673 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر بیژن بیات و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر بیژن بیات هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر بیژن بیات فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر بیژن بیات متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر بیژن بیات مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.