دکتر احمد عرب کیا

دکتر احمد عرب کیا

تخصص داخلی

بوشهر

کد نظام پزشکی

22047
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب دکتر احمد عرب کیا

آدرس:

بوشهر چهارراه ولیعصر جنب داروخانه علی رحیمی

تلفن:07733326745

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احمد عرب کیا را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد عرب کیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

پروانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار عالی و با تجربه و بسیار دل سوز بیماران .به نوعی معجزه گر درمانی.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر احمد عرب کیاسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد عرب کیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد عرب کیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد عرب کیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد عرب کیا چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد عرب کیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد عرب کیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد عرب کیا کجا است؟
دکتر احمد عرب کیا 1 مطب در مطب دکتر احمد عرب کیا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر احمد عرب کیا را ببینید.
+
آیا دکتر احمد عرب کیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد عرب کیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد عرب کیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد عرب کیا متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد عرب کیا چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احمد عرب کیا تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد عرب کیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد عرب کیا چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر احمد عرب کیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد عرب کیا 5 از 5 است.

درباره دکتر احمد عرب کیادکتر احمد عرب کیا dr ahmad arabkia از دکترهای متخصص داخلی بوشهر هستند. مطب دکتر احمد عرب کیا در بوشهر چهارراه ولیعصر جنب داروخانه علی رحیمی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد عرب کیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733326745 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد عرب کیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد عرب کیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد عرب کیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد عرب کیا متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد عرب کیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.