دکتر ناهید آرام

دکتر ناهید آرام

تخصص داخلی

فوق تخصص ریه

بوشهر

کد نظام پزشکی

90062
%98
پیشنهاد(از 106 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص ریه

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، کنار ساختمان پزشکان پارس، طبقه همکف ساختمان رزا

تلفن:07733580662

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ناهید آرام را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ناهید آرام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 106 کاربر)

%98
103 کاربر از 106 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  44 نفر
 • 15-45 دقیقه
  51 نفر
 • 45-90 دقیقه
  11 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مینا
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دكتر كار بلد و خوش برخوردی هستند.

سیدمحمد برزنونی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی، خوش برخورد، کاربلد

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

متخصص و مسئولیت پذیر و با حوصله.

سکینه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

محمدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با تجربه خوش برخورد و تشخیص عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر ناهید آرام


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ناهید آرام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ناهید آرام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ناهید آرام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ناهید آرام چقدر است؟
هزینه ویزیت ناهید آرام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید آرام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ناهید آرام کجا است؟
دکتر ناهید آرام 1 مطب در مطب خیابان سنگی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر ناهید آرام را ببینید.
+
آیا دکتر ناهید آرام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید آرام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ناهید آرام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ناهید آرام متخصص داخلی و ریه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ناهید آرام چه زمانی است؟
دکتر ناهید آرام از روز یکشنبه 23 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ناهید آرام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ناهید آرام چقدر است؟
تا کنون 106 نفر به دکتر ناهید آرام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ناهید آرام 5 از 5 است.

درباره دکتر ناهید آرامدکتر ناهید آرام dr nahid aram از دکترهای متخصص داخلی بوشهر هستند. مطب دکتر ناهید آرام در بوشهر، خیابان سنگی، کنار ساختمان پزشکان پارس، طبقه همکف ساختمان رزا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ناهید آرام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733580662 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ناهید آرام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ناهید آرام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ناهید آرام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ناهید آرام متخصص داخلی و فوق تخصص ریه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ناهید آرام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.