دکتر زهرا سعادتی

دکتر زهرا سعادتی

تخصص جراحی عمومی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

کد نظام پزشکی

۴۷۳۷۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات خیابان پاسداران

آدرس:

تهران، پاسداران، نبش گلستان نهم،پلاک 457، واحد 10

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر زهرا سعادتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر زهرا سعادتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۱۰۰
۳ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

خیابان پاسداران
ملاحظات

مراجعین محترم توجه بفرمایید:زمان انتظار شما در مطب قابل پیش بینی نیست، خواهشمندیم صبور باشید.

دکتر زهرا سعادتی
دکتر زهرا سعادتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر زهرا سعادتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر زهرا سعادتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر زهرا سعادتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر زهرا سعادتی چقدر است؟
هزینه ویزیت زهرا سعادتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سعادتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر زهرا سعادتی کجا است؟
دکتر زهرا سعادتی 1 مطب در خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر زهرا سعادتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر زهرا سعادتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سعادتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر زهرا سعادتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر زهرا سعادتی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر زهرا سعادتی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر زهرا سعادتی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر زهرا سعادتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر زهرا سعادتی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر زهرا سعادتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر زهرا سعادتی 5 از 5 است.

درباره دکتر زهرا سعادتیدکتر زهرا سعادتی dr zahra saddati از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر زهرا سعادتی در تهران، پاسداران، نبش گلستان نهم،پلاک 457، واحد 10 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر زهرا سعادتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122766853-02122761600 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر زهرا سعادتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر زهرا سعادتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر زهرا سعادتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر زهرا سعادتی تخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر زهرا سعادتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.