دکتر امین نصراله زاده

دکتر امین نصراله زاده

تخصص کودکان و نوزادان

بوشهر
%99
پیشنهاد(از 71 کاربر)

کد نظام پزشکی

115220

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان سنگی

آدرس:

بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد6

تلفن:07733530700

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر امین نصراله زاده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر امین نصراله زاده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 71 کاربر)

%99
70 کاربر از 71 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  30 نفر
 • 15-45 دقیقه
  29 نفر
 • 45-90 دقیقه
  8 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان سنگی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک .

زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب

ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .
 

دکتر امین نصراله زاده
دکتر امین نصراله زاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر امین نصراله زاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر امین نصراله زاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر امین نصراله زاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر امین نصراله زاده چقدر است؟
هزینه ویزیت امین نصراله زاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر امین نصراله زاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر امین نصراله زاده کجا است؟
دکترامین نصراله زاده مطب خیابان سنگی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر امین نصراله زاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر امین نصراله زاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر امین نصراله زاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر امین نصراله زاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر امین نصراله زاده متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر امین نصراله زاده چه زمانی است؟
دکتر امین نصراله زاده از روز یکشنبه 20 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر امین نصراله زاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر امین نصراله زاده چقدر است؟
تا کنون 71 نفر به دکتر امین نصراله زاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر امین نصراله زاده 5 از 5 است.

درباره دکتر امین نصراله زادهدکترامین نصراله زاده dr amin nasrollahzadeh از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان بوشهر هستند. مطب دکتر امین نصراله زاده در بوشهر، خیابان سنگی، ساختمان پارس، طبقه 1، واحد6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر امین نصراله زاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07733530700 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر امین نصراله زاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر امین نصراله زاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر امین نصراله زاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر امین نصراله زاده متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر امین نصراله زاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.