دکتر مهرداد نوروزی نیا

دکتر مهرداد نوروزی نیا

تخصص ژنتیک پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

61188

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص ژنتیک پزشکی

اطلاعات مطب خیابان وزرا

آدرس:

تهران، خیابان وزرا، جنب بیمارستان گاندی، پلاک 132، طبقه 1، واحد 6

تلفن:02188662821

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهرداد نوروزی نیا بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهرداد نوروزی نیا


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهرداد نوروزی نیا را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهرداد نوروزی نیا نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهرداد نوروزی نیا در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهرداد نوروزی نیا چقدر است؟
هزینه ویزیت مهرداد نوروزی نیا با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد نوروزی نیا می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهرداد نوروزی نیا کجا است؟
دکتر مهرداد نوروزی نیا 1 مطب در مطب خیابان وزرا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهرداد نوروزی نیا را ببینید.
+
آیا دکتر مهرداد نوروزی نیا امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد نوروزی نیا در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهرداد نوروزی نیا در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهرداد نوروزی نیا متخصص ژنتیک پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهرداد نوروزی نیا چه زمانی است؟
دکتر مهرداد نوروزی نیا از روز سه شنبه 18 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهرداد نوروزی نیا در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهرداد نوروزی نیا چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مهرداد نوروزی نیا رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهرداد نوروزی نیا 0 از 5 است.

درباره دکتر مهرداد نوروزی نیادکتر مهرداد نوروزی نیا dr mehrdad norozinia از دکترهای متخصص ژنتیک پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مهرداد نوروزی نیا در تهران، خیابان وزرا، جنب بیمارستان گاندی، پلاک 132، طبقه 1، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهرداد نوروزی نیا می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188662821 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهرداد نوروزی نیا و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهرداد نوروزی نیا هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهرداد نوروزی نیا فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهرداد نوروزی نیا متخصص ژنتیک پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله ژنتیک پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهرداد نوروزی نیا مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.